Головна » 2019 » Вересень » 5 » СТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК – ІСПИТ НА САМОСТІЙНЕ ЖИТТЯ
06:13
СТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК – ІСПИТ НА САМОСТІЙНЕ ЖИТТЯ

     Студентський гуртожиток РПК ЛНУ  на початку нового навчального року радісно  привітав  мешканців та відвідувачів,  відчинив двері студентам п’яти навчальних закладів.

     Для багатьох студентів гуртожиток під час навчання стає другою  рідною домівкою. Студентський гуртожиток – це не просто місце для проживання. Це цілий світ, у якому вирує життя. Саме в гуртожитку студентам доводиться складати один із іспитів на самостійність.

     Третього  вересня в актовій залі колледжу відбулися перші збори мешканців студентського гуртожитку. У роботі загальних зборів взяли участь: заступник директора з виховної роботи РПК ЛНУ Вітовська І.А., заступик директора з адміністративно - господарчої діяльності РПК ЛНУ Калюжний С.А., заступник директора з виховної роботи ПІПК  Максименко Л.В., завідувач гуртожитком Обоянська В.С., вихователь гуртожитку Трикоз Т.С..

     Під час зборів його учасниками  були розглянуті загальні питання:

- дотримання правил внутрішнього розпорядку;

- правила проживання і поведінки; 

- вимоги щодо санітарного стану кімнат і місць загального користування;

- підвищення ефективності співпраці студентської ради гуртожитку з вихователем та адміністрацією коледжу;

 - про виховні заходи щодо  організації цікавого і змістовного дозвілля.

   Вихователь гуртожитку зупинилась у своєму виступі на правильному та економному користуванні енергоресурсами, водо- та газопостачанням. Повідомила  про дотримання вимог безпеки мешканцями гуртожитку і дала ряд цінних порад студентам щодо організації побуту.

    Збори пройшли активно та дієво, вони показали небайдужість та активну громадську позицію студентів, а це – головне у вирішенні будь-якої проблеми. Сподіваємось, що життя під нашим дахом стане для його мешканців яскравими спогадами про найкращі студентські роки.

     Тож, шановні студенти, запрошуємо вас до бурхливого виру нашого студентського життя!

 

Переглядів: 162 | Додав: Admin