Головна » 2017 » Жовтень » 6 » Студентський вечір знайомств в гуртожитку РПК
08:55
Студентський вечір знайомств в гуртожитку РПК

     Студентські роки в гуртожитку – це окрема, цікава та захоплююча сторінка в житті студентів трьох навчальних закладів, які були запрошені на Святковий вечір знайомств, 3 жовтня 2017 року.

   Відомо, що гуртожиток - це курс молодого бійця, тест на кмітливість, комунікабельність та креативність. Це перша сходинка до дорослої, повноцінної, справжньої школи життя.

   Вихователь гуртожитку Трикоз Тетяна Степанівна , разом з ведучими вечора Ковальчуком Ігорем, студентом РПК та студенткою ІФМІТ ЛНУ Величко Юлією, привітали студентів першокурсників та мешканців гуртожитку зі святом знайомств та побажали усім яскравих фарб у новій ступені життя, проявляння себе у всіх своїх починаннях, відкриття творчих талантів, перемог та участі в спортивних змаганнях, нових знайомств і набуття міцної дружби на довгі, довгі роки.

   Радою під керівництвом вихователя гуртожитку були організовані дружні змагання команд з РПК, ВП «РЦПО» та ІФМІТ ЛНУ, які представили свою візитну карту та стали учасниками розважально-конкурсної програми. Оцінювали виступи команд журі, до якого були запрошені Вітовська І.А, заступник директора з виховної роботи РПК, Матієвський В.В. , заступник директора з виховної роботи ІФМІТ ЛНУ, Голоденко В. М. , начальник штабу цивільного захисту РПК,

   Чимборовська О.О., соціальний педагог ВП РЦПО, Биченко В.С., майстер виробничого навчання ВП РЦПО.

   Пісні, танці, шутливі конкурси та розваги – все це допомогло вихованцям гуртожитку краще розкритися, проявити свою творчість та талант.

   Приємними емоціями та гарним настроєм зарядили увесь зал команди , виступи яких були розподілені за наступними місцями:

1 місце- команда РПК «Шалені бджіли» ,

2 місце – команда ІФМІТ «Фантазери»,

3 місце – команда ВП РЦПО «Професіонали».

   Команди були нагороджені призами учасників та переможців конкурсу від студентської ради гуртожитку РПК.

    В затишній, радісній атмосфері для свої старих та нових друзів співали під гітару студенти ІФМІТ Олексіїнко Володимир , Кисельов Микола , Халізов Євген, Соловйова Віра, студент РПК Залуський Володимир.

    Чудовий подарунок – східний танець «Маскарад» подарувала наша гостя - студентка РПК Швед Поліна.

      І лише дзвінкий сміх, гучні оплески та радісні хвилини, цікаві миті «Вечора знайомств», ще довго будуть згадуватись мешканцями гуртожитку.

    Дякуємо всім учасникам випробувань, тепер ми знаємо, що і наші першокурсники дійсно гідні стати мешканцями нашого гуртожитку, нашої маленької країни зі своїми законами, будинку, в який вони будуть повертатися протягом всього часу навчання.

    Для всіх студентів гуртожитку, в продовження святкової програми пролунала студентська дискотека.

 

Переглядів: 276 | Додав: Admin