Головна » 2017 » Березень » 10 » Світло Шевченкового слова
16:55
Світло Шевченкового слова

     Шевченкова творчість – духовна основа формування сучасної української нації. Великий Кобзар для українців став могутнім джерелом національної свідомості, символом України. Тарас Шевченко – не лише геніальний поет. Він – це сумління, совість, бунтівний розум і одночасно ніжне щире серце, сповнене великої любові до народу. Ось чому його люблять і шанують усі – незалежно від віку, естетичних уподобань та ідеологічних позицій.
9 березня на честь Дня народження Тараса Григоровича Шевченка у коледжі відбулася виставка стіннівок та буклетів «Живи, поете, в пам’яті людській!»

     Викладачем Бєляковою Я.В. у групі КД16 було проведено літературний двобій «Світло Шевченкового слова». Конкурс складався з кількох етапів, де студенти відповідали на питання про життя та творчість великого поета, відновлювали пропущені слова з рядків його поезій, відгадували ребуси. Під час музичного конкурсу студенти впізнавали твори Кобзаря, які лунали у сучасній музичній інтерпретації. Захід вийшов дуже жвавим та емоційним. Найактивнішими учасниками двобою та найобізнанішими стали Шулак А., Рибченко В., Біляєв Д., Березан Я., Пащук А., Кардашов М., Моргун Д. та Чебаненко І.

    Викладач Ляхова Л.В. разом зі студентами підготували святковий радіоефір, зі сторінок якого слухачі дізналися про всебічно обдаровану людину, геніального поета, видатного живописця, цікавого прозаїка, неординарного музику, філософа, великого гуманіста і просвітителя.

    Щиро дякуємо Всім, хто прийняв участь у Шевченківському святі! Хто шанує і перечитує твори великого Кобзаря, відшукує в них те, що співзвучне дню сьогоднішньому, знаходить передбачення на майбутнє.

 

Переглядів: 209 | Додав: Admin