Головна » 2016 » Грудень » 1 » Святкова програма автомеханічного відділення до Дня народження коледжу
12:02
Святкова програма автомеханічного відділення до Дня народження коледжу

    30 листопада 2016 року в стінах нашого коледжу відбувся день автомеханічного відділення. Всі урочистості, пов’язані з проведенням дня відділення було приурочено до відзначення 89-ї річниці «Дня народження» Рубіжанського політехнічного коледжу імені О.Є. Порай-Кошиці (в недалекому минулому – Рубіжанського хіміко-механічного технікуму імені академіка Олександра Євгеновича Порай-Кошиці, або ж просто і звично – «РХМТ»).

     З нагоди чергового Дня коледжу на І поверсі навчального закладу, у вестибюлі, були розміщені святкові стіннівки й демонстративні макети принципових технологічних схем від циклової комісії загальнотехнічних та спецмеханічних дисциплін і стенди з плакатами комісії автомеханічних дисциплін. Окрім того, в програмі Дня автомеханічного відділення було передбачено показ гумористичного фільму «Волк и семеро козлят», а також презентація світлин – найяскравіших моментів студентського життя – від «механіків» третього курсу.

     Слід відзначити, що всі заходи з нагоди чергової річниці Дня народження коледжу супроводжувались якісним музичним наповненням від ради студентського самоврядування.

      За ці нетривалі 15-20 хвилин Нашого імпровізованого свята всі присутні (студенти, викладачі, адміністрація та гості навчального закладу) отримали величезну порцію позитиву і задоволення, про що свідчили їх непідробні посмішки та кулуарні розмови по закінченні всіх урочистостей.

     Насамкінець хочеться подякувати всім кураторам академічних груп і головам циклових комісій, які працюють на автомеханічному відділенні – Мостовому Валерію Павловичу та Андроповій Любові Леонідівні.

     Окремо висловлюємо подяку куратору групи МД15Б – Болотіній Ользі Василівні, за надання можливості ще раз зануритись у своїх спогадах до атмосфери безтурботності студентського життя випускників коледжу в кадрах відеофільму, а також куратору групи МД14А – Бєляковій Яні Володимирівні, за фото-презентацію фрагментів створення, розвитку і формування свого дружнього рідного міні-колективу.

 З Днем народження, Наш рідний коледж!!!

Завідувач відділення О.І. Тарасенко

Переглядів: 214 | Додав: Admin