Головна » 2016 » Листопад » 28 » Святкова програма економічного відділення до Дня народження коледжу
20:43
Святкова програма економічного відділення до Дня народження коледжу

     На передодні зимової сесії, в метушні навчальних буднів студенти та викладачі Рубіжанського політехнічного коледжу визначають його  День народження. Вже майже 90 років тут готують справжніх професіоналів, талановитих, натхненних, здатних не просто працювати - творити! Часто  можна чути слова: «Дух, атмосфера РПК ...». А що це таке? Стає ясно, коли перегортаєш сторінки його історії, знайомишся з  традиціями, які нинішнє покоління намагається не тільки зберегти, а й примножити.  28 листопада  економічне відділення, на якому навчаються майбутні економісти, товарознавці, бухгалтера та будівельники символічно вписало  нову сторінку в «історичний сімейний альбом» рідного навчального закладу, подарувавши коледжу святкову програму, присвячену Дню відділення.

      У фойє учбового корпусу була організована виставка витворів  декоративного мистецтва, яку з любов’ю та вдячністю організували студенти груп БД16, БД15,ТД16,ТД15, ЕПД 15,ЕПД16. Також студенти підготували інформаційні стіннівки про обрані професії. А невеличкий святковий концерт, який підготували студенти та куратори груп  ЕПД16, ЕПД15, ТД15 став  ще одним яскравим і щирим подарунком нашому коледжу.  Завершальним акордом цього дня стала презентація на «великому екрані» флешмобу «Наш коледж – ти кращій на світі!»

     Висловлюємо щиру  подяку всім кураторам та студентам відділення, які прийняли активну участь у проведенні Дня економічного відділення.

     У ці святкові дні  бажаємо коледжу залишатись лідером освіти регіону, а  викладачам та студентам –  миру, добра, міцного здоров’я,  успіхів та творчої наснаги!

Завідувач економічним відділенням І.А. Стеценко

 

Переглядів: 169 | Додав: Admin