Головна » 2016 » Грудень » 1 » Святкова програма технологічного відділення до Дня народження коледжу
12:21
Святкова програма технологічного відділення до Дня народження коледжу

     1 грудня естафету поздоровлень коледжу з Днем народження прийняли студенти технологічного відділення.

     На нашому відділенні навчаються майже одні дівчата – саме вони обрали собі спеціальності пов'язані з хімічними технологіями та виготовленням кулінарної продукції. Групи технологів харчування знайшли можливість ще раз показати всім не тільки інтелектуальний потенціал і прагнення до знань, але і творчу сторону своєї майбутньої професії.

     На великій перерві фойє головного корпусу наповнилось ароматами свіжої випічки. Чого тільки не було на цьому веселому ярмарку – тістечка у вигляді серця, з начинками з безе і крему..... А святкову атмосферу та гарний настрій цього дня підтримували дівчата з груп ТХД16, ТХД15, ТХД13, ТПД15, які наповнили концерт своїм талантом. Прекрасне виконання вокальних і танцювальних номерів та композицій глядачі сприймали на «Ура!».

    Ще одне незвичайне мистецтво продемонстрували наші технологи харчування - мистецтво фігурної нарізки овочів і фруктів – карвінг викликав великий інтерес всіх присутніх. Ну і, звичайно ж, виставка робіт декоративно-ужиткового напряму, підготовлена силами студентів технологічного відділення - майстри на всі руки! Вони ще раз довели, що спроможні перетворити на свято будь яку справу. А в день народження коледжу сотворили справжній фейерверк емоцій та почуттів.

Зав. технологічним відділенням Ліннік Л.О.

 

Переглядів: 230 | Додав: Admin