Головна » 2017 » Листопад » 20 » СВЯТКОВИЙ ВЕЧІР до МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА в СТУДЕНТСЬКОМУ ГУРТОЖИТКУ РПК
13:01
СВЯТКОВИЙ ВЕЧІР до МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА в СТУДЕНТСЬКОМУ ГУРТОЖИТКУ РПК

   Усім відомо, що студентський народ завжди живе весело, а 17-го листопада, в Міжнародний День Студента, у них для цього особливий привід. У цей святковий вечір, представники адміністрації навчальних закладів – Могильний Г.А., директор ІФМіІТ, Вітовська І.А., заступник директора з виховної роботи РПК привітали найневгамовнішу, найекстримальнішу частину нашої молоді - студентів гуртожитку.

  У колі наших добрих друзів, студентів трьох навчальних закладів - РПК, ІФМіІТ та ВП РЦПО ЛНУ відбулась конкурсно–розважальна програма «Універсальний студент 2017 », яка подарувала всім святковий настрій і справжній драйв!

  Серед 160 вихованців, було обрано 6 студентів, які змагалися за це звання. Це студенти ІФМіІТ Олексеєнко Володимир, Соловйова Віра та студенти РПК- Завгородній Олександр, Палагута Дар’я, Кононенко Євген та Рубчевський Іван.

  Студенти за допомогою відео та презентацій представили себе, як конкурсантів. Учасники змагались в жартівливих конкурсах – «Поселення до гуртожитку», «Проїзд зайцями» , «Не май 100 рублів, а май 100 друзів» . Студентам було запропоновано створити нову модель студентської стипендії. Демонструючи свої таланти, учасники програми зображували себе в різних ролях. Танці та пісні лунали для мешканців гуртожитку та гостей вечора.

  До кінця змагань ім’я переможця конкурсної програми залишалося таємницею.

  І ось члени журі проголосили ім’я «УНІВЕРСАЛЬНОГО СТУДЕНТА 2017» в гуртожитку РПК- Завгороднього Олександра! Вітаємо, тебе Олександре! Гучні оплески для тебе! Учасники та переможець були нагороджені пам’ятними подарунками на честь Дня Студента. У кінці програми усіх мешканців гуртожитку чекала студентська каша з багаття. Подяка кашоварам - Білоусу Віталію, Батенкову Ігорю, Хрипуну Ярославу та Гнеличенку Артему. Дякуємо всім студентам та студентській раді гуртожитку за організацію свята .

 

Переглядів: 294 | Додав: Admin