Головна » 2018 » Березень » 20 » Т.Г. Шевченко-духовний символ України
11:40
Т.Г. Шевченко-духовний символ України

        Доля Тараса і доля України – невіддільні. Шевченко жив Україною, за неї страждав, для неї гартував свою волю, для її пробудження і визволення писав своє неопалиме безсмертне пророче слово, утверджуючи віковічне прагнення українського народу до волі.

     Великий Кобзар для українців став могутнім джерелом національної свідомості, символом України. Тарас Шевченко – не лише геніальний поет. Він – це сумління, совість, бунтівний розум і одночасно ніжне щире серце, сповнене великої любові до народу.

    Викладачами Григор’євою Н.В. та Гурин Н.А.  було проведено виховний захід «Т.Г. Шевченко-духовний символ України», присвячений річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Студенти  гр. РАД 17 та гр. БСД 17  підготували відео-презентацію та відео-ролик, в яких кожен студент згадав рядочки поезій Шевченка, де простежується любов до України, біль та туга за долю рідної країни.   Студенти Шаталін В. (РАД17) та Калюжна Ю. (ТХД17) декламували поезії великого поета чим справили враження на слухачів.

   Студенти ще раз переконалися, що для Шевченка понад усе в житті була  Україна і її незалежність. Ми повинні  вчитися у нього любові до своєї країни.

 

Переглядів: 208 | Додав: Admin