Головна » 2018 » Березень » 16 » Талановита молодь РПК
07:47
Талановита молодь РПК

    З нагоди 204 – ї річниці від дня народження Тараса Шевченка і з метою популяризації творчої спадщини Великого Кобзаря, розвитку студентської творчості та майстерності, формування високої духовності  молоді за ініціативою факультету української філології та соціальних комунікацій ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» було проведено конкурс поезій, присвячених Тарасу Шевченку, конкурс тематичних фотографій «Садок вишневий коло хати», конкурс «Ілюстрація до творів Тараса Шевченка», конкурс «Стіннівка до творчості Тараса Шевченка».

    У конкурсі взяли участь студенти і нашого навчального закладу – Рубіжанського політехнічного коледжу імені О.Є. Порай - Кошиці. 14 березня під час засідання ХІ Всеукраїнської студентської науково – практичної конференції «Творчість Тараса Шевченка в контексті доби» (м. Старобільск) оголошено результати конкурсу й відбулося нагородження переможців. З великим почуттям гордості і поваги до творчого потенціалу наших студентів раді повідомити, що

     І місце в конкурсі «Ілюстрація до творів Тараса Шевченка» з роботою «Зілля диво наробило – Тополею стала» посіла студентка групи БД 17 Парфьонова Катерина Сергіївна (керівник – Ляхова Л.В.);

    І місце в конкурсі «Стіннівка до творчості Тараса Шевченка» з роботою «Пророче слово Кобзаря» посів студент групи КД 14 Жуков Артем Володимирович (керівник – Бєлякова Я. В.).

     Ми пишаємося вагомими досягненнями нашого студентства, які виявили неабиякі творчі здібності і показали, що час не став мірилом відстані між Шевченком і наступним поколінням. Своїми роботами Катерина і Артем звернулися до минулого України, до історичних тем, через призму Шевченкових творів показали актуальність заповітів Кобзаря в сьогоденні.

     Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А талант завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна людина народжується з зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. Ми раді, що маємо талановиту молодь, яка вплете у національний вінок цвіт свого таланту.

    Катерино і Артеме, ми вітаємо Вас з перемогою та бажаємо реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії, мрії, а кожен день життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і творчих перемог.

Переглядів: 304 | Додав: Admin