Головна » 2017 » Березень » 7 » Тиждень біології
19:45
Тиждень біології

Люби природу не як символ душі своєї,
Люби природу не для себе, люби для неї!
М. Рильський


    Згідно плану роботи циклової комісії хіміко – технологічних дисциплін  з  27 лютого по 3 березня в коледжі традиційно відбувся тиждень біології. Для першокурсників були організовані цікаві заходи, конкурси та вікторини. Метою проведення предметного тижня  стало  збільшення пізнавального інтересу до предмету та підвищення ролі наукових знань в житті  студентів, встановлення міжпредметних зв’язків , розвиток творчих здібностей та формування культури сучасної молоді, формування алгоритму поведінки в нестандартних ситуаціях.
    В програмі тижня були заплановані різні форми діяльності таким чином, щоб кожен зі студентів міг вибрати конкурс за бажанням. У заходах прийняли участь усі групи першокурсників.
    Понеділок розпочався навчальною грою «Швидка допомога». Цей конкурс познайомив студентів з основами надання першої допомоги, допоміг в процесі гри реалізувати свої знання та практичні навички. Міжпредметні зв’язки біології та навчального предмету «Захист Вітчизни» були реалізовані завдяки мультимедійним технологіям(використання презентації) та практичним завданням. Справжні баталії розгорнулись між студентами груп ТХД16 та ТД16. Запитання були не з простих, тому  учасники гри і глядачі дізнались багато нового. З успіхом виконавши всі завдання обидві команди досягли високих результатів і посіли перше місце.
    У вівторок 28 лютого 15 студентів прийняли участь в олімпіаді з біології. Найкращі знання з предмету показали: Паніна Наталя ТХД16(31 бал) – 1 місце, Березан Яна КД16(29,5 балів) - 2 місце, Сухорутченко Ганна БД16(26,5 балів) - 3 місце.

    1 березня відбулись одразу декілька  заходів: конференція “Актуальні проблеми генетики”,  конкурс газет “Напрямки біотехнології” та конкурс буклетів “Вплив мутагенів на організм людини”. Першокурсники з великою зацікавленістю вивчали проблеми сучасної генетики. Участь в конференції прийняли 10 доповідачів. Журі, у складі зав. відділення Ліннік Л. О. та Стеценко І. А., визначило переможців:

 • 1 місце – Паніна Наталя та Недбайло Софія група ТХД16 з доповіддю «Не такі. Аутизм»;
 • 2 місце – Книшов Станіслав група МД16 «Генна інженерія»;
 • 3 місце – Череповський Олексій група КД16 «Про генетику та дієту»

    На розсуд журі були також представленні буклети “Вплив мутагенів на організм людини”, метою яких було привернути увагу студентів до проблеми впливу негативних факторів на здоров’я людини. Переможцями стали:

 • 1 місце – Сєрікова Вікторія група ТСД16 та Григор’єва Софія група ТХД16;
 • 2 місце – Кардашов Микита група КД16

В конкурсі газет “Напрямки біотехнології” найкращіми стали:

 • Завада Поліна, Наумов Данил групаТД16 - 1 місце  
 • Музиченко Данил,  Петряшов Дмитро група ЕД16 - 2 місце
 • Фоменко Єлизавета ТСД16 - 3 місце

    2 березня  відбулась заочна вікторина “ Рекорди та рекордсмени в біології”. Найбільш точно відповіли на всі питання:

 • 1 місце - Сосницький Влад група ЕД16
 • 2 місце – Щєрбакова Дарья група ТХД16, Мацегора Іван, Кривега Микита група РАД16
 • 3 місце – Сафьонкіна Дарья БД16, Завада Поліна ТД16
 • 4 місце – група КД16 Моргун Данил, Березан Яна, Пащук Ангеліна

    3 березня для студентів груп БД16, ЕПД16 та РАД16 відбувся інтелектуальний конкурс «Біологічне казино», в якому вони отримали нагоду використати свої знання з біології. Особливо прийшлись до смаку командам творчі завдання де необхідно було використати не лише наукові знання а й почуття гумору. Перемогу одержала команда групи БД16, друге  і третє місце у груп РАД16 та ЕПД15.

    За підсумками конкурсних змагань переможців та учасників було нагороджено грамотами та солодощами.

Вітаємо переможців та бажаємо першокурсникам подальших успіхів та творчих досягнень!

Викладачі біології Болотіна О. В., Прийма В. В.

Переглядів: 276 | Додав: Admin