Головна » 2017 » Лютий » 22 » Тиждень циклової комісії будівельних дисциплін
11:15
Тиждень циклової комісії будівельних дисциплін

     Згідно з планом роботи коледжу на навчальний рік, з 13 по 17 лютого в коледжі пройшов тиждень циклової комісії будівельних дисциплін під загальним гаслом «Відкриті для нових горизонтів». Формування активного пізнавального інтересу до вивчення будівельних дисциплін, розвиток творчих здібностей, визначення рівня знань і умінь студентів, активізації навчальної діяльності - саме такою була основна мета проведення тижня. Виходячи з цього викладачами комісії були розроблені, підготовлені та проведені цікаві та пізнавальні заходи, в яких взяли участь студенти груп БСД 16 (куратор групи Болотін О.В.), БСД 16 С (куратор групи Моргун О.С.)БСД 15 (куратор групи Шаповалова Т.В.), БСД 15С (Сівцова Т.Ю.), БСД14 (Носова Н.М.).

    Тиждень почався з презентації циклової комісії будівельних дисциплін та відео-оглядом «Вражаючи будівництва ХХІ століття» та «10 будівель? cтворених сучасними архітекторами». Сподіваємось, що всі, хто з ознайомився з презентацією та відео-оглядом отримали нову, більш широку інформацію про новітні будівельні технології, напрями та тенденції сучасної будівельної індустрії.

    Вперше на тижні комісії викладачі запропонували студентам-будівельникам взяти участь у квест-грі «Чарівна цеглинка», яка дуже цікаво пройшла у вівторок. Студенти групи БСД 16, БСД 16С, БСД 15С, БСД 15 та БСД 14 разом з «керівниками об’єктів» О.В. Болотіним, Н.М. Носовою, Т.В. Шаповаловою здійснили подорож до «заводу будівельних матеріалів», «транспортно-механічно підрозділу будівельної компанії», «будівельного майданчика» та «виконробської». Під час гри студенти познайомилися з особливостями виготовлення різноманітних будівельних конструкцій, з незвичайними будівельними машинами та механізмами, архітектурою, особливостями проектування будівель, правилами організації будівництва та виконання будівельних процесів. Головним завданням гри було збирання «цеглинок» (саме їх отримували команди за вірно виконані завдання гри) для побудови власного будинку. Впевнені, що студенти відкрили для себе багато цікавого та нового.

    У середу, 15 лютого студенти групи БСД 15 презентували спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія». Вони спільно з викладачем Т.В. Шаповаловою підготували цікаву і пізнавальну розповідь про обрану професію. З вітальним словом до студентів звернулася завідуюча відділенням І.А. Стеценко , яка побажала студентам усіх курсів успіхів в освоєнні такої важливої ​​і потрібної професії, миру, благополуччя і цікавого студентського життя. Кульмінацією цього дня стало посвята студентів групи БСД 16 та БСД 16 С в студенти- будівельники. Першокурсники виголосили клятву, скуштували «пуд солі» і, звичайно ж, за традицією отримали символічний «удар» по голові цеглиною.

   Четвер, 16 листопада запам’ятався будівельною естафетою «Як у нас на будівництві» який підготувала та провела викладач О.С. Моргун. Ну а переможцями естафети стали студенти групи БСД 14.

   У п'ятницю на суд гостей, членів циклової комісії та студентів О.В. Болотін запропонував ерудит-лото «Своя гра в світі будівництва». Студентам були запропоновано відповісти на запитання з історії будівництва, показати свої знання будівельних інструментів і машин, згадати будівельні терміни. Слід зазначити, що команда групи БСД 16 не дивлячись на те, що вони тільки почали свій шлях в освоєнні професії показали себе досить грамотними і допитливими учасниками гри. А перемогу тут здобула команда групи БСД 15.

    Під час підведення підсумків тижня циклової комісії будівельних дисциплін всі учасники були нагороджені солодкими призами. Сподіваємось, що тиждень циклової комісії будівельних дисциплін дав поштовх студентам оволодівати знаннями, навичками та уміннями задля досягнення своєї мети – стати справжніми професіоналами.

 

Переглядів: 216 | Додав: Admin