Головна » 2017 » Грудень » 13 » Тиждень циклової комісії будівельних дисциплін
07:56
Тиждень циклової комісії будівельних дисциплін

    Відповідно до  плану роботи коледжу на 2017/2018 навчальний рік,  з  4 по 9 грудня в коледжі відбувся тиждень циклової комісії будівельних дисциплін під загальною назвою «Будівництво – формування середовища життєдіяльності».  Основною метою проведення тижня комісії було формування активного пізнавального інтересу до вивчення будівельних дисциплін, розвиток творчих здібностей, активізація навчальної  діяльності. Виходячи з цього, викладачами комісії були розроблені, підготовлені та проведені цікаві та  пізнавальні заходи, в яких брали участь студенти груп  БСД 17 , БСД 17 С, БСД 16, БСД 16С, БСД 15  та БСД14.

     Тиждень почався з презентації циклової комісії будівельних дисциплін, в якій викладачі комісії розповіли про те, над чим вони працюють, що вже зроблено та які плани вони мають на майбутнє. 2017 рік оголошений роком Японії в Україні, і саме цьому був присвячений відеоогляд «Архітектура країни, де сходить сонце». Під час огляду студенти і всі присутні мали можливість ознайомитись з особливостями японської архітектури,  її цікавинками та новітніми ідеями.

    Уперше в цьому році  циклова комісія запропонувала студентам-будівельникам взяти участь у майстер – класі «Чарівний шпатель», який підготувала та провела Шаповалова Т.В.. Яскраві, різноманітні колажі з  шпаклівки  виконували студенти груп БСД 17, БСД 16, БСД 17С, БСД 16С, БСД 15 та БСД 14. 

    У середу, 6 грудня, студенти групи БСД 14  Забийворота Карина та Ігуменцев Михайло презентували спеціальність «Будівництво та експлуатація будівель і споруд».  Вони спільно з викладачем О.С. Моргун  підготували цікаву і пізнавальну розповідь про обрану професію. З вітальним словом до студентів звернулася завідуюча відділенням І.А. Стеценко, яка побажала студентам усіх курсів успіхів в освоєнні такої важливої ​​і потрібної професії, миру, злагоди і  цікавого студентського життя. Кульмінацією цього дня стала посвята студентів груп БСД 17 та БСД 17 С в  студенти - будівельники. Першокурсники виголосили клятву, скуштували «пуд солі» і, звичайно ж, за традицією отримали символічний «удар» по голові цеглиною.

    Четвер, 7 грудня , запам’ятався квест-грою  «Світ будівництва», яку підготували та провели викладачі О.В. Болотін, Н.М. Носова, Т.В. Шаповалова, О.С. Моргун.  А переможцями  квесту   стали студенти  групи БСД 15.

    Екскурсія студентів – першокурсників до лабораторії будівельних матеріалів викликала чималий інтерес присутніх. Викладач Н.М. Носова ознайомила з обладнанням та інструментами, за допомогою яких проводяться досліди різноманітних будівельних матеріалів, та відповіла на численні питання майбутніх будівельників.

    У п'ятницю студентам було запропоновано відповісти на запитання з історії будівництва, показати свої знання будівельних інструментів і машин, згадати будівельні терміни в ерудит-лото «Своя гра в світі будівництва», яке підготував та провів О.В. Болотін.

     Слід зазначити, що команда групи БСД 17 не дивлячись на те, що  вони  тільки почали свій шлях в освоєнні професії, показали себе досить грамотними і допитливими учасниками гри. А перемогу тут здобула команда групи БСД 16.

    В суботу, 9 грудня, викладачі циклової комісії завітали в гості до слухачів підготовчих курсів, де цікаво та різноманітно розповіли про спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія», ознайомили майбутніх абітурієнтів з особливостями навчання та можливостями подальшого працевлаштування . Наприкінці заходу всі бажаючі слухачі курсів змогли власноруч виготовити невеличкі сувеніри - колажі зі шпаклівки.

    Сподіваємось, що цей тиждень комісії дав поштовх студентам в оволодінні знаннями, навичками та уміннями задля досягнення своєї мети – стати справжніми професіоналами.

Переглядів: 246 | Додав: Admin