Головна » 2017 » Квітень » 2 » Тиждень циклової комісії економічних дисциплін
17:57
Тиждень циклової комісії економічних дисциплін

     З 27 по 31 березня 2017 року в коледжі проходив черговий тиждень циклової комісії економічних дисциплін.

     27 березня відбулась науково-практична конференція на тему «Актуальні проблеми економіки, товарознавства і торговельного підприємництва». В конференції прийняли участь із власними науковими розробками студенти випускних груп економічних спеціальностей, що є учасниками гуртків «Економічний потенціал» і «Меркурій»: Дьяченко Дарь’я (група ТД14) ознайомила з науковою роботою на тему «Товарознавча характеристика борошна, що реалізуються у роздрібній торгівельній мережі міста Рубіжного», яку здійснювала під керівництвом викладача Гончарової Тетяни Юріївни.

     Тіщенко Софія (група ТД14) представили своє дослідження на тему «Торгово-технологічні інновації в торгівлі на сучасному етапі розвитку України», проведені під керівництвом викладача Святошенко Олени Олександрівни.

     Бут Аліна (група БД15) ознайомила з науковою роботою на тему «Децентралізація в українській економіці», яку вона досліджувала під керівництвом викладача Тарапат Тамари Дмитрівни.

     Жигілій Валентина (група ЕПД14) досліджувала «Франчайзинг як різновид малого підприємництва» під керівництвом викладача Арістової Ольги Миколаївни.

     Всі доповіді мали науковий характер, виступи супроводжувались комп’ютерними презентаціями. Між учасниками, глядачами і викладачами після кожного виступу виникала конструктивна дискусія. Всі учасники конференції були нагороджені дипломами за участь і цінними подарунками.

     28 березня викладачами циклової комісії Арістовою О.М., Тарапат Т.Д. і Святошенко О.О. були проведені профільні комплексні олімпіади з усіх трьох спеціальностей напрямку 0305 Економіка та підприємництво в групах 3-го випускного курсу. Призерами олімпіад стали:

Група БД14

1 місце – Литовченко Ю.; 2 місце – Подкуйко А.; 3 місце – Суюнова А.

Група ЕПД14

1 місце - Даниленко В.; 2 місце – Старікова В.; 3 місце – Новікова Н.

Група ТД14

1 місце - Дьяченко Д.; 2 місце - Тіщенко С.; 3 місце - Уразовська А.

     Також викладачем Святошенко О.О. була проведена олімпіада з дисципліни «Політекономія», в якій прийняли участь студенти 2-го курсу груп БД15, ТД15, ЕПД15 і призерами стали: 1 місце Ковалевська К ЕПД15; 2 місце Курпан О. БД15; 3 місце Несенюк А. ТД15

     29 березня викладач Гончарова Тетяна Юріївна провела інтелектуальну гру «Брейн-ринг», учасниками якої стали команди випускних груп економістів, товарознавців і бухгалтерів. Боротьба була дуже напруженою і цікавою. З невеликим розривом перемогла команда групи ТД14 у складі Уразовської Аліни (капітана команди), Дьяченко Дар’ї, Тіщенко Софії, Сімейко Ірини і Новікова Семена, друге місце завоювала команда групи ЕПД14 у складі Івашури М. (капітана команди), Каут Л., Задорожньої А., Даниленко В., Степанової В. і останнє місце посіла команда групи БД14 у складі Лавриненка А.(капітана команди), Бичкової П., Суюнової А., Литовченко Ю., Камишан Ю.

     Всі учасники команд отримали грамоти і солодкі подарунки.

     30 березня викладач циклової комісії Святошенко Олена Олександрівна провела гру-змагання для студентів 2-го і 3-го курсів спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» під назвою «Найкращі за професією товарознавець-комерсант!». Команду групи ТД14 у складі Сімейко Ірини, Дьяченко Дарьї, Новікова Cемена і Тіщенко Софії очолила капітан Уразовська Аліна, а команду групи ТД15 у складі Кобзевої Юлії, Грінько Oльги, Савченко Ангеліни і Алєксєєвої Олександри очолила капітан Несенюк Анжеліка. Команда групи ТД15 з достатньо великим розривом завоювала 1-ше місце. Обидві команди були нагороджені грамотами і солодкими подарунками.

     31 березня викладачі циклової комісії Тарапат Тамара Дмитрівна і Арістова Ольга Миколаївна проводили інтелектуально-розважальну гру «Економічний квест», в якій прийняли участь студенти 2-го курсу груп ЕПД15 і БД15. З невеликим розривом перемогла команда групи БД15 у складі Мірошніченко Л., Бут А., Огарінової К., Курпан О., Пушка Т. Другою стала команда групи ЕПД15 у складі Гуріної Ю., Ковалевської К., Журавльової А., Оніщук В., Задіраки В. Всі учасники команд отримали грамоти і подарунки.

Вітаємо переможців всіх конкурсів, а також викладачів циклової комісії, які щороку урізноманітнюють, вдосконалюють і підвищують рівень підготовки, організації та проведення тижня циклової комісії економічних дисциплін!!!

Переглядів: 213 | Додав: Admin