Головна » 2018 » Квітень » 10 » Тиждень циклової комісії економічних дисциплін
10:42
Тиждень циклової комісії економічних дисциплін

           З 2 по 6 квітня 2018 року викладачі циклової комісії економічних дисциплін проводили традиційний тиждень для студентів спеціальностей економічного напрямку «Економіка» («Економіка підприємства»), «Облік і оподаткування» («Бухгалтерський облік»), «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» («Товарознавство та комерційна діяльність»).

     2 квітня відбулась науково-практична конференція на тему «Актуальні проблеми економіки, товарознавства і бізнесу». В конференції прийняли участь із власними науковими розробками студенти 2 і 3 курсу, що є учасниками гуртків «Економічний потенціал» і «Меркурій»: Несенюк Анжеліка (група ТД15) ознайомила з науковою роботою на тему «Дослідження харчування студентів і викладачів ВНЗ в умовах ринкової економіки», яку здійснювала під керівництвом викладача Святошенко О.О.

        Мірошніченко Любов (група БД15) представили своє дослідження на тему «Вдосконалення обліку дебіторської заборгованості на підприємствах», проведені під керівництвом викладача Васильєвої ОМ..

    Степанова Вікторія (група БД16) ознайомила з науковою роботою на тему «Дослідження конкуренції в сфері поштових  послуг в Україні», яку вона досліджувала під керівництвом викладача Барабонової О.В.

   Журавльова Анастасія (група ЕПД15) досліджувала «Аналіз ефективності впровадження інноваційних технологій на комунальному підприємстві ВУВКГ м. Рубіжного» під керівництвом викладача Арістової О.М.

     Шестопалов Владислав (група ЕПД16) виступив з доповіддю на тему «Діагностика кризового стану та загрози банкрутства підприємств України», яку він здійснював під керівництвом Сєбко Г.В.

      Всі доповіді мали науковий характер, виступи супроводжувались комп’ютерними презентаціями. Між учасниками, глядачами і викладачами після кожного виступу виникала конструктивна дискусія. Всі учасники конференції були нагороджені дипломами за участь і цінними подарунками.

       3 квітня викладач циклової комісії Васильєва О.М. провела вікторину «Податковий марафон», в якій змагались студенти випускних груп БД15 та ЕПД15. Краще обізнаними в сфері податкових знань виявилися студенти групи ЕПД15: Оніщук В. (капітан команди), Задірака В., Журавльова А., Просвєткіна Т.,           Степанцова О.

         Команда групи БД15 грала під керівництвом капітана Мірошніченко Л., у складі Бут А., Огарінова К., Обломій К., Курпан О.

     Також в цей день журі у складі викладачів ЦК визначило переможців у конкурсі комп’ютерних презентацій на тему «Моя майбутня професія». Перше місце зайняла презентація студентки групи БД16 Степанової Вікторії, друге місце – Островерхової Дар’ї (група ЕПД16) і третє місце – Сердюк Інни (група ТД16).

      До «Днів науки» викладачами ЦК 4 квітня був організований семінар-круглий стіл на тему «Хмарні технології в освіті, можливості і переваги застосування». Доповідь підготувала Сєбко Г.В., дискусія була активна і конструктивна.

   Також в цей день 4 квітня викладачі Арістова О.М. і Сєбко Г.В. проводили інтелектуально-розважальну гру «Економічний квест», в якій прийняли участь студенти 2-го курсу груп ЕПД16 і БД16. З достатнім розривом перемогла команда групи ЕПД16 у складі Казакова Р., Швед П., Журавель В., Мірошніченко І. Команда групи БД16 грала у складі Лукьянчикової Ю., Христюк О., Сухорутченко А., Жихорь А.

      5 квітня викладач товарознавчих дисциплін Святошенко Олена Олександрівна провела гру-змагання  для студентів 2-го курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» під назвою «Найкращі за професією товарознавець!». Команду «Товарознавці» групи ТД16 у складі Наумова Д., Санько В., Волкодав А., Пономарьової А. очолила капітан Завада Поліна, а команду «Апельсинки» у складі Соболь А., Гавриленко К., Кучмійчук М., Живаго Д, очолила капітан Сердюк Інна  В цьому році гра-змагання вимагали від учасників не тільки теоретичних знань з товарознавства, але і практичних вмінь та навичок визначати достовірність товару, здійснювати операції його приймання, оформляти необхідну документацію. Команда «Товарознавці» з достатньо великим розривом виборола 1-ше місце.

     Протягом тижня працювала радіогазета, підготовлена викладачем Барабоновою О.В., Моргуном Д. та студентами груп економічних спеціальностей.

   6 квітня відбулось урочисте підведення підсумків тижня ЦК економічних дисциплін. Викладач Барабонова О.В. підготувала музикальні вітання разом зі студентами Шестопаловим В., Швед П., Лєсной А і Соболь Д. Всі студенти-переможці були нагороджені грамотами та цінними призами, які надали голова ЦК Святошенко О.О. та голова профспілкового комітету коледжу Ковнір Л.І.

  Також грамотами були нагороджені переможці профільних олімпіад зі спеціальностей «Бухгалтерський облік», «Економіка підприємства», «Товарознавство та комерційна діяльність» та олімпіади з «Політекономії», які були проведені  в грудні та березні до «Днів науки» в коледжі.

            Вітаємо всіх переможців і викладачів циклової комісії!!! Разом – ми сила!!!Ми – економічне майбутнє України!!!

 

Переглядів: 215 | Додав: Admin