Головна » 2019 » Грудень » 4 » Тиждень циклової комісії спеціальних електротехнічних дисциплін
08:20
Тиждень циклової комісії спеціальних електротехнічних дисциплін

    З 25 по 29 листопада  в коледжі пройшов тиждень циклової комісії спеціальних електротехнічних дисциплін, на протязі якого викладачі комісії організували та провели цікаві заходи, олімпіади та конкурси.

   Проведемо короткий огляд прожитого тижня.

  25 листопада проведено інтелектуальну гру «Цікава електротехніка» у якій змагалися студенти груп ЕД17 та ЕД18С. Викладач  Моїсеєнко Н.А. підготувала надзвичайно цікаві та захоплюючі квести для учасників даного дійства. Гравці команд «220 В» (ЕД17) та «Фаза» (ЕД18С) проявили неабиякий запал у нелегкому інтелектуальному бою. Але переможець як завжди тільки один… Отож, перемогу здобула команда групи ЕД17 «220 В». Учасники отримали величезну порцію гарного настрою, а команда переможець ще й солодкий подарунок.

  26 листопада викладачами циклової комісії спеціальних електротехнічних дисциплін Гриценко Ю.Д. та Нікітіним С.Є. проведено конкурс "Кращий електромонтер" між студентами груп  ЕД16 та ЕД17. Після жеребкування студенти були  об’єднані у 4 бригади. Перед кожною бригадою поставлено індивідуальне завдання однакової складності. Роботи виконувались під чітким керівництвом викладача та наглядом журі циклової комісії. У ході конкурсу студенти відпрацьовували навички з монтажу схем керування електроприводом двигунів.

  Змагання завершилось перемогою студентів групи ЕД17 Ільчук М. (І місце), Арнаутов Д. (ІІ місце), Безкровний О. (ІІІ місце). Виконані монтажні роботи цих учасників найбільш відповідали вимогам ПТЕ, ПТБ та ПУЕ.

  27 листопада викладачем Рудою О.О. для студентів першого курсу (група ЕД/ТХД19) проведено виховну годину на тему: «Енергія морів і океанів». Моря і океани є величезними акумуляторами і трансформаторами сонячної енергії, яка перетворюється в енергію хвиль, тепла та вітру. Енергетичні ресурси океану відновні і практично невичерпні. Досвід експлуатації вже діючих систем океанської і морської енергетики свідчить, що вона майже не завдає шкоди навколишньому середовищу. Студенти першого курсу підготували цікаві та змістовні доповіді, у яких розповіли про різноманітні методи перетворення енергії океанів та морів у електричну енергію. Деякі із цих методів вже реалізовані і використовуються (енергія припливів та відпливів, енергія хвиль), інші ж тільки розвиваються (так звана «солона» енергія та біохімічна енергія).

   Також у цей день проведено виставку методичних робіт викладачів циклової комісії та гуртку технічної творчості.

  28 листопада традиційно викладачем Денисенко В.М. була проведена олімпіада з дисципліни «Теоретичні основи електротехнки». Переможцями стали студенти групи ЕД18 Криворотько М. (І місце), Парамонов О. (ІІ місце), Лущік А. (ІІІ місце).

  29 листопада студентами групи ЕД16 Сосницьким В. та Григорьєвим В.,    спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» під керівництвом викладача Синиці В.Л. була розроблена навчальна презентація «Шляхи енергозбереження в побуті». Розроблені матеріали вразили своєю цікавістю, тому їх можна використовувати при проведенні виховних годин.

   Вітаємо всіх переможців, які прийняли участь у заходах присвячених тижню циклової комісії.

 

Переглядів: 98 | Додав: Admin