Головна » 2018 » Травень » 4 » Тиждень циклової комісії спецтехнологічних дисциплін
14:52
Тиждень циклової комісії спецтехнологічних дисциплін

     З 23 по 27 квітня 2018 року в коледжі проходив черговий тиждень циклової комісії спецтехнологічних дисциплін, на протязі якого викладачі комісії організували та провели різноманітні та цікаві заходи, олімпіади та конкурси.
     23 квітня у фойє коледжу на першому поверсі відбулася виставка газет на тему «Вік полімерів та пластмас» та з екології. Прийняли участь групи ЕПД16, ТХД16, ТД15, ТСД15, ТПД15, а також групи першого курсу ТПД17 та ТД17. Оцінювалось: оригінальність, відповідність тематиці,  художня майстерність. На при кінці тижня комісія визначила найкращих: Шестопалов Владислав (ЕПД16) «Аварія на АЕС Фукусіма-1», Удовика Вікторія (ТД15) «Скажи алкоголю НІ»!, Недбайло Софія (ТХД16) «Онкологічні захворювання від куріння», Пономарьов Данило (ТПД17) «Наші друзі полімери», Осьмак Катерина та Швець Аліна (ТД17) «Хімія навколо нас».

    24 квітня відбувся круглий стіл для викладачів спецдисциплін з теми «Сучасні досягнення в світі полімерів». Краща доповідь була у викладача спецдисциплін  Боцман Н.В. з теми «Композиції на основі суміші некондиційних відходів термопластичних полімерів та склопластика».
  25 квітня опинився насиченим днем. По перше в ауд.79а викладач Кармазіна З.І. провела конкурс «Кращий лаборант» серед студентів групи ТСД15. Під час змагання студенти намагалися згадати все, чому навчилися протягом трьох курсів. Оцінювалось: охайність, дотримання правил техніки безпеки, відповідність отриманих результатів згідно довідникових даних, чистота робочого місця на протязі всього часу, правила роботи з хімічним посудом. Кращим лаборантом виявився  Студенков Анатолій.

     На виховній годині для студентів груп ТПД17, ТПД15 та ТД17 і ТСД15 викладач Боцман Н.В. провела  хімічний КВК. Були проведені різноманітні конкурси та розваги, де студенти пізнали багато цікавого, були активні та на при кінці заходу всі були нагороджені солодкими призами.
    

    25 квітня були проведені олімпіади:
   -  викладачем Кармазіною З.І. комплексна олімпіада у групі ТСД15 з дисциплін «Технологія високомолекулярних сполук», «Основи автоматизації технологічних процесів», «Обладнання та конструкційні матеріали», де переможцями стали:
                         І місце – Зубко Ганна;
                         ІІ місце – Мажуга Олена;
                         ІІІ місце – Студенков Анатолій.


   - викладачем Боцман Н.В. комплексна олімпіада у групі ТПД15 з дисциплін «Технологія переробки полімерів», «Охорона праці в галузі», «Технологія виготовлення виробів із полімерних матеріалів» і «Основи автоматизації технологічних процесів», де призерами стали:
                         І місце – Гафурова Олена;
                         ІІ місце – Буйкін Олександр.


    - викладачем Пньової Н.І. олімпіада  по екології у групах КД16, МД16, ЕД16, ТХД16, ТСД16, ЕПД16, де призові міста розподілились так:
                         І місце – Сосницький Владислав (ЕД16);
                         ІІ місце – Сафонов Владислав (ЕД16);
                         ІІІ місце – Березан Яна (КД16).


     26 квітня відбулася науково-теоретична конференція на тему «Полімери і сучасність». В конференції прийняли участь 10 студентів  з другого та третього курсів - це студенти груп ТСД15, ТПД15 і ЕД16.
     Всі доповіді мали науковий характер, виступи супроводжувались комп’ютерними презентаціями. Студенти старанно доводили, що дивовижні властивості полімерів роблять їх несхожими на інші речовини, а доступність сировини робить їх виробництво одним з найбільш перспективних напрямків розвитку хімічної промисловості. Найкращі доповіді виявилися у студентів групи ТСД15 Мажуга Олена та Зубко Ганна під керівництвом викладача Кармазіною З.І., а також  студенти групи ЕД16 з проблемами екології – Сосницький Владислав та Григор’єв Владислав під керівництвом викладача Пньової Н.І.

    27 квітня для студентів коледжу під керівництвом викладача спецдисциплін Боцман Н.В. була організована радіо газета «Знайомтесь - це ми!».  Були наведені цікаві факти про полімерні властивості та відкриття в області такої багатогранної  і необхідної науки, як хімія. Звучали пісні про величність науки – ХІМІЇ.
    В цей же день викладачем Боцман Н.В. був проведений конкурс ребусів на тему «Хімія – наука чудес перетворень». Студенти запропонували яскраві та цікаві завдання, де зашифровані назви хімічних елементів. Найкращими стали студенти групи ТСД15 Мажуга Олена та Зубко Ганна.
    На досягнутому хіміки-студенти не зупинилися і тому прийняли участь у тижні присвяченому всесвітньому Дні охорони праці:
    - з 24 квітня по 27 квітня наші студенти підготували і презентували свої реферати у бібліотеці і І місце зайняла студентка групи ТСД15 Мажуга Олена. Вона також прийняла участь у конкурсі газет під девізом «Захищене та здорове покоління»
     - 26 квітня викладач дисципліни «Охорона праці в галузі» – Боцман Н.В. разом з провідний інженером     з охорони праці –  Єлецьких О.М. провели круглий стіл присвячений тижню охорони праці між студентами третього курсу.
     2 травня всі учасники були нагороджені дипломами за участь і солодкими подарунками.

Вітаємо переможців всіх конкурсів, бажаємо нашим студентам – хімікам цілеспрямованості, наполегливості та великих успіхів!!!

Переглядів: 192 | Додав: Admin