Головна » 2018 » Листопад » 16 » Тиждень енергозбереження
08:43
Тиждень енергозбереження

    Україна має значні природні ресурси та унікальне навколишнє середовище, але водночас є однією з найбільш екологічно забруднених країн регіону та однією з країн світу, де енергія використовується найменш ефективно.

   До Міжнародного дня енергозбереження з 12 по 16 листопада в нашому коледжі пройшов Тиждень енергозбереження, який був насичений різноманітними заходами.

     Цікаво була подана корисна та пізнавальна інформація в радіогазеті для студентів коледжу на тему «Бережіть енергію».  

     Зі студентами першого курсу було проведено анкетування «Енергозбереження вдома». За результатами якого: 74,1% осель, у яких проживають студенти, мають енергозберігаючі лампочки, 77,6% осель де встановлено металопластикові вікна, 80% – мають індивідуальне опалення, 20% осель де виконано утеплення фасаду.

   Протягом тижня відбулися години спілкування «Енергозбереження в побуті» та «Збережи тепло своїх осель». Студенти переглянули та обговорили відеоролик «Енергозбереження та екологія» та навчалися правилам економії електроенергії, газу, води вдома.

    Студенти групи ЕД16 Григор´єв В.Р., Сосницький В.О. захистили міні-проекти, у яких використали дані щодо енергоспоживання в коледжі з січня по жовтень поточного року, а також розробили «Корисні поради для дорослих щодо раціонального використання енергії в побуті та коледжі».

    До проведення Тиждня долучилася вся студентська  родина. Адже маленьке зусилля кожного рятує оточуюче середовище, рятує Землю, рятує всіх.

 

Переглядів: 102 | Додав: Admin