Головна » 2019 » Лютий » 25 » Тиждень комісії загальноосвітніх дисциплін
07:57
Тиждень комісії загальноосвітніх дисциплін

     З  18 по  22 лютого 2019 року в коледжі відбувся тиждень комісії загальноосвітніх дисциплін.

   Головне завдання викладачів при проведенні тижня – зацікавити студентів у вивченні предметів загально освітнього циклу, пояснити важливість знань у сучасному світі.

   Розпочався тиждень  інтелектуальною грою «Що? Де? Коли?», яку організувала викладач Мамона Т.П. для студентів груп КД18 та ЕПД18/БД18.  Ця інтелектуальна гра дозволила невимушено, в  ігровій формі, перевірити знання студентів з математики та активізувати їхні інтелектуально-практичні можливості.  Хлопці і дівчата проявили кмітливість, логічне мислення, швидкість при пошуку правильних відповідей на різнопланові питання. У напруженій боротьбі перемогу здобула команда групи КД18.

   Однією зі складових тижня була гра «Таємний агент»  організована викладачем  фізики Коняхіною Т.Л. для студентів груп КД18, ЕПД18/БД18, ТХД18/ТСД18.  В рамках заходу студенти мали змогу ознайомитися з історією фізики, цікавими фактами з життя  видатних учених-фізиків,  розгадували фізичні загадки, розв’ язували життєві задачі, мали змогу відчути себе великими дослідниками-фізиками.

   Викладач Прийма В.В. провела для студентів груп  ЕПД18/БД18  гру «Біологічне казино» . В грі приймали участь дві команди "Амеби" та "Відсотки". В запеклій боротьбі перемогу отримала команда "Відсотки". Ця гра визначила індивідуальні знання кожного студента  з біології, перевірила кмітливість, увагу, фантазію, вміння зосереджуватися, діяти  у нестандартних ситуаціях.

   Організація пошуково-дослідницької діяльності є  важливим чинником  підвищення  ефективності навчання фізики, тому в рамках проведення тижня., викладачі  Демченко Н.Л.  та Коняхіна Т.Л. організували для студентів груп ТД18 і БСД18  гру «Дешифратор» і «Останній герой». Проведені  заходи принесли незабутні враження всім студентам, а також викликали неймовірне захоплення до вивчення фізики, набуті знання якої є великою потребою в повсякденному житті.

   На одному подиху пройшов усний журнал «Цікаві сторінки історії математики» організований викладачем Мамоною Т.П. для студентів груп МД18 і ЕД 18. Студенти поглибили свої знання з історії математики,  дізнались багато нових для себе історичних відомостей про визначних математиків, їх досягнення, здобутки.

   Не менш цікаво на емоційно пройшла гра «Поле чудес», яку для студентів групи РАД18 підготувала Мамона Т.П. Хлопці поглибили свої знання з математики, розвинули пізнавальну активність, логічне мислення, увагу, уяву, пам'ять, спритність, провели цікаво дозвілля.

   Розважальне й пізнавальне фізичне свято «І жартома, і всерйоз» організувала для студентів груп КД18, ЕПД18/БД18  викладач фізики Коняхіна Т.Л.  Студенти поглибили свої знання про фізичні явища, закони, досліди, прилади,  відкриття з почуттям гумору.

   В рамках проведення тижня відбулася гра « А Вам слабо?» для студентів груп КД18, ТХД18/ТСД18, ЕПД18/БД18, ТД18/БСД18, МД18/ЕД18, РАД18, яку підготувала Демченко Н.Л. Студенти відповідали на запитання , презентували себе як знавців математики та фізики.

   Шановні студенти – учасники тижня комісії загальноосвітніх дисциплін, ми, викладачі циклової комісії, щиро вдячні вам за активну участь у підготовці та проведенні всіх заходів нашого предметного тижня, а також за те, що зерно науки і знання проростає на благодатному ґрунті!

 

 

Переглядів: 79 | Додав: Admin