Головна » 2020 » Лютий » 17 » Тиждень комісії загальноосвітніх дисциплін
07:16
Тиждень комісії загальноосвітніх дисциплін

    Сучасній молоді для успішного володіння обраною професією необхідний високий рівень загальноосвітньої підготовки, лідерські якості, відповідність сучасним вимогам. Над досягненням саме цієї мети і працюють викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін.

    Гарною традицією в нашому коледжі є проведення тижня циклової комісії. Не виключенням є і цей навчальний рік. З 10 по 14 лютого у коледжі проводився вже традиційний тиждень комісії загальноосвітніх дисциплін.

    Викладачами та студентами були підготовлені та проведені цікаві заходи.

   Для студентів груп БД19/ТД19 викладач Прийма В.В. провела гру «На перехресті наук». Ця гра визначила індивідуальні знання кожного студента з біології, перевірила кмітливість, увагу, фантазію, вміння зосереджуватися, діяти у нестандартних ситуаціях, а перемогу одержали дівчата групи БД19.

    В міжнародному проекті «Math Trail», який підготувала та провела Вольська С.І.,  прийняли участь усі групи студентів першого курсу. Математичні стежки були створені для того, щоб показати, що математика пов’язана з реальними світом, удосконалити здатність студентів вирішувати практичні задачі. До складу команд входили студенти з різних груп, які разом працювали над математичними завданнями. Перемогу одержала команда «Кавказькі пельмені», яка запропонували дуже змістовні та цікаві математичні задачі.

     Розважальне й пізнавальне фізичне свято «Фізики жартують» організувала для студентів груп КД19, ЕД19 викладач фізики Коняхіна Т.Л. Студенти поглибили свої знання про фізичні явища, закони, досліди, прилади, відкриття. Усе проходило у веселій жартівливій атмосфері, бо так і навчатись новому набагато легше.

   В рамках проведення тижня відбулася гра « Життєва математика?» для студентів груп КД19, БД19/ТД19, МД19/БСД19, РАД19, яку підготувала Демченко Н.Л. Студенти відповідали на запитання, презентували себе як знавців математики та фізики. Кращими виявилися студенти групи КД19.

    На одному подиху пройшов усний журнал «Учитель вчителів» організований викладачем Мамоною Т.П. для студентів груп ТХД19 і ЕД19. Студенти поглибили свої знання з історії математики, дізнались про видатного вченого - математика, чиє ім'я золотими літерами вписано в історію Луганського державного педагогічного університету - Льва Михайловича Лоповка.

    Не менш цікаво на емоційно пройшла гра «Поле чудес», яку для студентів групи РАД18 підготувала Мамона Т.П. Хлопці поглибили свої знання з математики, розвинули пізнавальну активність, логічне мислення, увагу, уяву, пам'ять, спритність, провели цікаво дозвілля.

    Викладачі комісії загальноосвітніх дисциплін впевнені, що подібні заходи пробуджують у студентів прагнення до безперервного вдосконалення своїх знань, виховують повагу до культурних надбань української нації, як частини європейської спільноти.

 

Переглядів: 150 | Додав: Admin