Головна » 2018 » Лютий » 26 » Тиждень математики, інформатики та фізики
07:23
Тиждень математики, інформатики та фізики

     З 19 по 23 лютого в коледжі проходив тиждень математики, інформатики та фізики «МІФ».

   Математика та фізика можуть бути веселими, несподіваними, загадковими. У цьому студенти коледжу мали змогу переконатися, відвідавши у вестибюлі експозицію стінних газет, яка працювала весь тиждень. Завдяки їй, студенти коледжу дізналися про відкриття в сфері математики та фізики, про цікаві факти з життя видатних вчених, математиків та фізиків; мали можливість розв’язати жартівливі задачі.

   У понеділок, 19 лютого, на великій перерві пройшло урочисте відкриття тижня, на якому відбувся показ - дефіле яскравих, оригінальних моделей «Геометричні конструкції в одязі». Студенти із зацікавленням подивилися на колекцію образів, в конструкції яких були використані різноманітні геометричні фігури. Продемонстрували моделі студентки груп ТХД17, ЕПД17, ЕД17, КД17.

    Музикальний номер для присутніх виконала студентка групи БД17 Соболь Д.

  Студенти груп ЕПД/ БД17 у понеділок, а КД17 у вівторок, із захопленням прийняли участь у грі з фізики «Наука без скуки» за мотивами популярної серед молоді гри «Мафія». Учасники гри висловили бажання і в наступному році позмагатися в ній.

    У вівторок, 20 лютого, студенти групи МД17 прийняли участь у грі «Математика навколо нас». Учасники двох команд, на які була поділена група, повинні були обрати питання з категорій: «Великі математики», «Обчислювальна техніка», «Математичні розваги» та інших і відповісти на них. За відгуками студентів, гра сприяла не тільки отриманню нової, цікавої інформації з математики, але й більшій згуртованості групи.

     Гра «Простіше простого», яка у цей день проходила у вестибюлі коледжу для студентів 1 курсу, нікого не залишила байдужим. Студенти з азартом намагалися, користуючись підказками ведучої, вгадати предмети, пов’язані з математикою та фізикою, які знаходилися в чорних ящиках. Переможці отримали солодкі призи.

 

    Усний пізнавальний журнал «Математики на монетах України» для студентів групи ЕД17 підготували та провели їх одногрупники Арнаутов Д. та Кримцев Р.

   В середу, 21 лютого, студенти груп КД16 і КД17 дістали можливість проявити свої здібності, знання, кмітливість на інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?».

   Про цікаві факти з життя математиків і фізиків студенти коледжу дізналися з радіогазети, яка прозвучала в цей день.

   В середу також відбулися І та ІІ тури гри «А вам слабо?». В ній змагалися сім команд студентів І курсу. Присутні за 1 хвилину повинні були дати відповіді на відео питання, пов’язані з математикою та фізикою, від фахівців різних профілів: лікаря, повара, бухгалтера та інших. У півфінал вийшли п’ять команд, у фінал – дві команди груп ЕПД/БД17 та ТД/ТПД17.

$IMAGE8 $

  В четвер, 22 лютого, відбувся фінал гри «А вам слабо?». Команди-фіналісти із задоволенням брали участь у веселих розважальних математичних та фізичних конкурсах, які допомогли провести студенти КД17. Переможцями гри стала команда групи ЕПД/БД17.

  Інформацію про відмінності математичної освіти та новаторські підходи до вивчення математики за кордоном, про способи розв’язування рівнянь та виконання обчислень, які використовують вчителі зарубіжних країн, та іншу, студенти групи ЕПД/БД17 одержали, прослухавши інтелектуальний журнал «Математика без кордонів» та подивившись відеоролики з цієї теми.

   У цей день студенти груп БСД16 та ТПД/ТД17 отримали можливість спробувати себе в ролі підприємців у проекті «Студентське кафе». Вони повинні були виконати математичні розрахунки для будівництва кафе, для закупівлі продуктів і складання меню та інші. Крім того, вони мали змогу удосконалити свої практичні навички під час виконання завдань на зважування, вимірювання та інших.

  У вестибюлі пройшла виставка технічних моделей, створених студентом групи ЕД17 Безкровним О. «Поделки от Самоделкина». Особливо сподобалася студентам модель теплового двигуна, яку вони побачили в дії.

  У п’ятницю, 23 лютого, відбулося урочисте закриття тижня математики, фізики та інформатики. На ньому були підведені підсумки тижня. Переможців олімпіад, конкурсів, активних учасників тижня було нагороджено грамотами та призами.

  Сюрпризом для присутніх став веселий, енергійний танець «Бугі-Вугі» у виконанні студентів І курсу та сучасна пісня про гру з математики та фізики у виконанні студентів групи КД17 Завгороднього Богдана та Зінченко Сергія.

  Комісія фізико-математичних дисциплін висловлює подяку всім студентам, які взяли участь у проведенні заходів тижня і окремо, за технічне забезпечення заходів, студенту КД16 Моргуну Д.

  Сподіваємось, що життя студентів коледжу цього тижня було цікавим, яскравим, насиченим і запам'ятається надовго.


 

Переглядів: 383 | Додав: Admin