Головна » 2018 » Травень » 3 » Тиждень охорони праці
06:36
Тиждень охорони праці

                                                                       Головним скарбом життя є здоров’я,         

                                                                             і, щоб його зберегти, потрібно багато

                                                                             що знати…

                                                                                                                                     Авіцена

 

      Згідно з планом роботи навчального закладу з охорони праці, відповідно до наказу директора коледжу № 78-О від 17.04.2018, за рекомендацією Міжнародної організації праці, з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685/2006 «Про День охорони праці» в Україні для привернення уваги до проблеми охорони праці, зацікавленості та інформаційної обізнаності студентів, викладачів та співробітників коледжу у  сфері охорони праці, мотивуванню студентської молоді та викладачів щодо підтримки здорових і безпечних умов праці у Рубіжанському політехнічному коледжі з 17 по 28 квітня було проведено тиждень знань з охорони праці, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту за розробленим планом-заходів.під девізом – «Захищене і здорове покоління», адже охорона праці – запорука нашого здоров’я і життя.

   З метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи серед студентської молоді щодо попередження надзвичайних ситуацій, пожеж, травмування та загибелі людей, формування основ здорового способу життя, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з даних питань у коледжі були організовані та проведені цікаві та змістовні заходи.

   Відкрили тиждень студенти II-III курсу флешмобом «Захищене і здорове покоління». Мета його проведення – інформування юнаків та дівчат з правами, гарантіями та умовами праці молоді.

   З теми охорони здоров’я у читальній залі бібліотеки була підготовлена тематична виставка книг та журналів, нормативної та фахової літератури з якою знайомила присутніх завідувач бібліотеки.

    У фойє учбового корпусу студентами оформлений намет тематичних плакатів. Через плакати студенти  намагалися висміяти огидність та небезпеку шкідливих звичок, закликали всіх турбуватися про своє здоров’я, долати емоційні конфлікти.

  Проведена інформаційно-реферативна робота з теми «Захищене і здорове покоління», студенти II-III курсу підготували і презентували свої реферати. Всі доповіді об`єднувала одна мета – донести до студентів головні правила, як зберегти здоров`я і життя людини.

         Кращими авторами рефератів стали:

1 місце – Мажула Олена група ТСД15, Григор’єв Владислав група ЕД16;

2 місце – Жуков Денис група ЕД16, Фоменко Єлізовета ТСД16;

3 місце – Несенюк Анжеліка ТД15, Сосницький Владислав ЕД16.

    Провідним інженером з охорони праці на зборах кураторів груп було представлено доповідь з теми «Молодь – важлива складова сучасного українського суспільства».

     На годинах спілкування кураторами груп проведена роз’яснювальна робота «Проблеми збереження здоров’я молоді у процесі їх трудової діяльності».

     Проведена олімпіада з дисципліни «Основи охорони праці», в якій взяли участь студенти III курсу.

     Переможцями олімпіади стали:

1 місце – Проскура Павло РАД15;

2 місце – Удовіка Вікторія ТД15;

3 місце – Журавльова Анастасія ЕПД15.

    Викладачі дисципліни  охорона праці в галузі, провідний інженер з охорони праці –провели брейн-ринг «Безпека кожного – стратегія усіх» між студентами третього курсу, з метою підвищення зацікавленості всіх учасників навчально-виховного процесу в забезпеченні та підтримці здорових і безпечних умов праці.

    Особливий інтерес студентів викликав конкурс-змагання на швидкість і правильність одягання спецодягу і засобів індивідуального захисту.

    Також під час тижня з охорони праці проведено рейд-перевірку з виконання студентами та співробітниками вимог безпеки життєдіяльності та охорони праці.

    В рамках тижня начальником штабу цивільної оборони Голоденко В.М. та капітаном ДСНС Щербаком М.В. для студентів коледжу та мешканців гуртожитку проведено навчально-практичний захід з цивільного захисту «Школа виживання», презентація алгоритму дій і пам’яток з питань цивільного захисту та техногенної безпеки та тренінг з робітниками, фахівцями та студентами на території коледжу з евакуаційних заходів при виникненні надзвичайних ситуацій.

   У актовій залі коледжу викладач дисципліни  «Охорона праці в галузі» – Боцман Н. В., проводила заняття зі студентами I курсу «Увага пожежа».

     28 квітня вийшла радіогазета «Здорове покоління – майбутнє держави» під час якої були  висвітлені підсумки тижня охорони праці.

   Завершенням заходу стало проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості студентів, бо здоров’я покоління залежить не від  лікарів, а від розуміння і бажання молоді формувати свідоме ставлення до власного здоров’я, створювати умови для здорового способу життя, розуміти його престижність.

         Всі переможці проведених заходів були відзначені грамотами та солодкими призами.

     Сподіваємось що проведені профілактичні заходи в рамках тижня Всесвітнього дня охорони праці підвищать відповідальність викладачів, працівників та студентів коледжу а також поновлять навички дій при виникненні надзвичайних ситуацій.

     Ми вдячні всім, хто був з нами, хто підтримує здоровий спосіб життя, хто бореться зі шкідливими звичками, адже здоров’я молоді є гарантом здоров’я всієї нації.

        Пам’ятайте: «Здоров’я – це велике щастя людини  і  це щастя у ваших руках!».

Переглядів: 204 | Додав: Admin