Головна » 2019 » Травень » 2 » Тиждень охорони праці
13:10
Тиждень охорони праці

    28 квітня – Всесвітній день охорони праці. Традиційно у нашому коледжі на останньому тижні квітня циклова комісія загальнотехнічних та спецмеханічних дисциплін проводить заходи, що приурочені до цієї дати.

   Програма кожного дня Тижня охорони праці була насиченою. 22 квітня у бібліотеці коледжу відбулася презентація періодичних видань з теми «Безпечне та здорове майбутнє праці» та виставка літератури з питань запобігання травматизму, підвищенню рівня безпеки, здорового способу життя та довголіття тощо.

   23 квітня у холі навчального корпусу були виставлені плакати, стенди, стіннівки щодо безпечної праці. Цю виставку підготували викладачі дисципліни «Охорона праці в галузі» разом зі студентами.

   24 квітня 2019 року викладач дисципліни «Охорона праці в хімічній промисловості» Боцман Н.В. провела круглий стіл за темою «Безпечне та здорове майбутнє праці» для студентів другого та третього курсів спеціальності «Хімічні технології та інженерія», куди були запрошені також студенти першого курсу групи РАД18.

    Круглий стіл був проведений у формі вільної конференції, де студентами обговорювалися причини та наслідки травм та аварій на виробництві. Викладач нагадала, що Всесвітній день охорони праці був заснований у 1989 році з метою привернути увагу до проблем травматизму на робочому місці. Студенти групи РАД18 Лисаков Дмитро та Пузанов Андрій пригадали найбільші техногенні катастрофи у світі, серед яких аварія на Чорнобильській АЕС, що сталася 26 квітня 1986 року і якає за всю історію атомної енергетики як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.

   Того ж дня було проведено олімпіаду серед студентів ІІІ курсу з дисципліни «Основи охорони праці ». За результатами олімпіади було визначено переможців:

  • 1 місце – Островерхова Дар’я ( ЕПД16)
  • 2 місце – Швед Поліна  (ЕПД16)
  • 3 місце – Семенюта Владислав (БСД16)

           

Переглядів: 145 | Додав: Admin