Головна » 2017 » Квітень » 28 » Тиждень охорони праці 2017
09:56
Тиждень охорони праці 2017

  Техніка безпеки – це релігія, в яку можна не вірити,

але обов'язково дотримуватись

 

    Щороку 28 квітня Міжнародна організація праці (МОП) відзначає Всесвітній день охорони праці з метою сприяння попередженню нещасних випадків і захворювань на робочому місці в усьому світі. Відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685/2006 «Про День охорони праці» в Україні було підтримано ініціативу МОП з відзначення 28 квітня Всесвітнього дня охорони праці.

    У 2017 році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією Міжнародної організації праці відзначили під девізом – Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці.

    В період з 24.04.2017 р. по 28.04.2017 р. у коледжі було проведено тиждень охорони праці за розробленим планом-заходів.

   Протягом тижня для студентів та співробітників у бібліотеці навчального закладу була організована виставка наочних посібників, засобів навчання та пропаганди з питань охорони праці з приверненням уваги до ретельного аналізу наявної інформації про травматизм і захворюваність у результаті трудової діяльності, що дозволить оцінити загальносвітову тенденцію і зміни в сфері охорони праці.

    З 24 по 27 квітня проведена інформаційно-реферативна робота з теми «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці», студенти підготували і презентували свої реферати у бібліотеці.

Кращими авторами рефератів стали:

1 місце – Кізяєв Валентин та Мирошниченко Сергій, група МД14Б,

2 місце – Жуков Артем, група КД14,

3 місце – Боцман Юлія, група ТПД13.

     25 квітня при підтримці підприємств нашого міста ТОВ «ТД «Українські смоли»» та Рубіжанського РЕМ проведено виставка засобів індивідуального та колективного захисту.

      26 квітня кураторами груп на годині спілкування проведена роз’яснювальна робота про причини виникнення травматизму і професійних захворювань на виробництві та їх запобігання.

      Провідним інженером з охорони праці на зборах кураторів груп було представлено доповідь з теми «Оцінка ризиків для життя і здоров’я працівників та студентів як основний механізм профілактики виробничого травматизму».

       Проведена олімпіада з дисципліни «Основи охорони праці», в якій взяли участь студенти III курсу.

Переможцями олімпіади стали:

1 місце – Задорожня Ганна, група ЕПД14;

2 місце – Ковтун Артем, група РАД14;

3 місце – Жук Артем, група КД14.

      27 квітня викладач дисципліни основи охорони праці в галузі – Боцман Н.В., провідний інженер з охорони праці – Єлецьких О.М. провели круглий стіл «Безпека кожного – стратегія усіх» між студентами третього курсу, з метою підвищення зацікавленості всіх учасників навчально-виховного процесу в забезпеченні та підтримці здорових і безпечних умов праці.

     Фіналом круглого столу для зацікавленості студентів став конкурс капітанів

      Особливий інтерес студентів викликав конкурс слоганів за девізом тижня, де кожен з учасників відобразив свою думку до безпечної трудової діяльності та взагалі безпеки життєдіяльності та влучні вислови великих людей.

Переможцями конкурсу стіннівок стали:

1 місце – група ЕПД14;

2 місце – група МД 14Б;

3 місце – група РАД14С;

Глядацькі симпатії – ЕД14Б.

     28 квітня вийшла радіогазета «Оптимізація збору і використання даних з охорони праці»

    В рамках тижня начальником штабу цивільної оборони Голоденко В.М. проведено тренінг з робітниками, фахівцями та студентами на території коледжу з евакуаційних

   Також під час тижня з охорони праці проведено рейд-перевірку з виконання студентами та співробітниками вимог безпеки життєдіяльності та охорони праці..

   Заходи, проведені в рамках тижня охорони праці, відобразили актуальність простої істини: найкраща можливість попередити нещасні випадки – це озброїтися необхідними знаннями з питань безпеки життєдіяльності та пам'ятати завжди, що дотримання законодавства у сфері охорони праці стане запорукою збереження найціннішого – людського життя.

       Всі переможці тижня були відзначені грамотами, пам’ятними та солодкими призами.

 

Вітаємо працівників та студентів коледжу з міжнародним днем охорони праці!

Переглядів: 418 | Додав: Admin