Головна » 2017 » Грудень » 19 » Тиждень правових знань
09:06
Тиждень правових знань

   З 11 по 15 грудня в коледжі проходив Тиждень правових знань. Відповідно до Указу Президента України Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

    В рамках Тижня  в коледжі працювала виставка плакатів на правову тематику «Подорож країною правових знань».

   12 грудня була проведена олімпіада з правознавства серед студентів другого курсу: 1 місце виборов – Санько Володимир (ТД16), 2 місце  - Слепець Роман (РАД16) та Мененко Валерія (ЕПД16), 3 місце – Мацегора Іван (РАД16).

     13 грудня в коледжі пройшов Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної  декларації прав людини.  Мещеряков І.Ю. провів відеолекторій для студентів групи РАД17 «Не стань жертвою торгівлі людьми!».

     14 грудня учні прийняли участь в Флеш-мобі «Знай свої права!» - підготували малюнки із зображенням невід’ємних прав людини та розповіли про них іншим студентам

     15 грудня студенти прийняли участь в конкурсі. рефератів та презентацій «Закон один для всіх». Жюрі оцінювало зміст та оформленням робіт. Найкращі реферати та презентації підготували студенти групи РАД16 –  Журавель Данило, Бобрусь Дмитро та Сухіна Ілля.  

     Протягом тижня завідуюча бібліотекою коледжу Данько О.П. провела ряд заходів в рамках Тижня права в бібліотеці. Серед них – виставка літератури та періодики з правової тематики, лекція-діалог «Хто закон знає, той себе оберігає!» з групою ТХД16.

   Вищезазначені заходи сприяли підвищенню зацікавленості студентів у вивченні правознавства, дали змогу розвивати  творчі здібності студентів, поглиблювати та розширювати знання про їх права.

     Робота по формування правових відносин продовжується і далі. Вона сприяє розширенню правових знань студентів, формує вміння співвідносити в життя норми моралі та прав, застосовувати правові знання в повсякденному житті.

Переглядів: 184 | Додав: Admin