Головна » 2019 » Жовтень » 23 » Тиждень спеціальності «Харчові технології»
09:15
Тиждень спеціальності «Харчові технології»

    З 15 по 18 жовтня 2019 року напередодні Міжнародного дня кухаря у коледжі відбувся тиждень спеціальності «Харчові технології». Він розпочався з конкурсу кросвордів «Кулінарні баталії» в якому прийняли участь студенти гр.ТХД16 (викладач Погорєлова Л.М.). Переможцями стала команда « Зефірки» (Щербакова Д., Мельнічук Д., Видренко А., Модорисова І. і капітан команди Качура О.)

   Студенти груп ТХД17, ТХД16, ТХД18С/19С відвідали майстер-клас викладача Лавриненко А.Є. з оформлення осінніх букетів з овочів та фруктів. Після чого учасники власноруч зробили оригінальні  букети та прийняли  участь у конкурсі осінніх букетів та композицій.

   Кращими у конкурсі були визнані букети студентів:

   Туленцова А., Мельнічук Д., Качура О. (гр.ТХД16)

   Видренко А., Модорисова І., Гуріна А. (гр.ТХД16)

   Стефанішина Є.  (гр.ТХД17)

    Кроткова І., Вербовська В. (гр.ТХД19С)

    Для студентів третього курсу була проведена вікторина «Кулінарний ерудит». (викладач Погорєлова Л.М.). З великим відривом перемогла команда «Калібрі»  (Непотачова Н., Стрельцова А., Підай Д., Мешко К., Шабаєва Д. і капітан команди Корзинка М.)

   Для студентів четвертого курсу був проведений конкурс «Кращий офіціант», у якому перемогла команда «Біляші» (ВолошинаА., Щербакова Д., Скиба М., Мельнічук Д., Костіцин П. і капітан команди Юзюк М. ) ( викладач Лавриненко А.Є.).

    Дякуємо всім учасникам святкового тижня й бажаємо успіхів у вдосконаленні професійної майстерності!!!

 

Переглядів: 135 | Додав: Admin