Головна » 2016 » Жовтень » 29 » Тиждень спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів»
09:11
Тиждень спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів»

      З 24  по 28  жовтня (напередодні свята  День автомобіліста та дорожника) у нашому коледжі відбувся  тиждень спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів».

     Відповідно до програми проведення заходів   відкриття тижня розпочалося привітанням голови комісії автомеханічних дисциплін Мостовим В.П. 

     Протягом тижня  було проведено олімпіаду «Будова автомобіля», під час якої студенти різних курсів показали знання з будови та технічного огляду автомобіля.  Кращими стали:

                                              1 місце – Забірко Я.К. (РАД 13);

                                              2 місце – Денищенко В.І. (РАД 14);

                                              3 місце – Бондаренко Б. (РАД 15) і Сова В. (РАД 16С).

     Не забули організатори святкових заходів і про те, що автотранспорт є на сьогоднішній день найбільш небезпечним засобом пересування, про те, яка відповідальність лежить на тих, хто сидить за кермом.  Тому під час проведення олімпіади «Правила дорожнього руху»  студентам належало довести: чи готові вони взяти  відповідальність не тільки за своє життя, а і за життя пішоходів і пасажирів. Найвідповідальніші та  найобізнаніші:

                                               1 місце – Нагорний Д.Р. (РАД 14);

                                               2 місце – Сурінов І.Ю (РАД 15С);

                                               3 місце  - Либа В.С. (РАД 16С).

     Конкурс професійної майстерності «Я – автомеханік»  надав можливість підвищити набуті знання, виховати повагу до майбутньої  професії, залучити до секретів майстерності, а також (конкурс) став перевіркою професійних і загальних компетенцій.  Кращими автомеханіками Рубіжанського політехнічного коледжу визнано:

                                               1 місце – Сова В.І. (РАД 16С);

                                               2 місце – Денищенко В.І. (РАД 14);

                                               3 місце – Нагорний Д.Р. (РАД 14).

    Переможцем конкурсу пошукових робіт на тему: «Альтернативні види палива для автомобільного транспорту» став Либа В.С. (РАД 16 С), а найкращою групою, яка посіла почесне місце у конкурсі стіннівок, - група РАД 16 С.

     У рамках святкових заходів кращих,  найобізнаніших, найактивніших студентів було відзначено почесними грамотами та подарунками. А викладачі циклової комісії автомеханічних дисциплін сподіваються, що учасники  отримали багато корисної, змістовної та цікавої інформації та дійшли висновку, що фахівці вище зазначеної галузі дуже  потрібні нашому регіону і  державі.

     Щиро вітаємо з Днем автомобіліста всіх, чиє життя пов'язане з дорогою: водіїв, ремонтних робітників, диспетчерів, кондукторів, інженерно-технічних працівників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту.

    Бажаємо  щастя, добробуту, нових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!..

Переглядів: 104 | Додав: Admin