Головна » 2017 » Жовтень » 26 » Тиждень спеціальності «Виробництво харчової продукції»
12:16
Тиждень спеціальності «Виробництво харчової продукції»

     З 16 по 20 жовтня до дня працівника харчової промисловості і Міжнародного дня кухаря у нашому коледжі відбувся тиждень спеціальності «Виробництво харчової продукції», який підготували викладачі спецдисциплін Погорєлова Л.М. та Лавриненко А.Є.

    З метою поглиблення знань студентів, розширення кругозору, прищеплення любові й поваги до обраної професії, а також до року Японії в Україні був проведений майстер-клас з приготування національних японських страв (суші, роли) разом з кухарем-сушістом Удовикою Альоною Василівною та година спілкування на тему «Чайна церемонія в Японії» .Учасниками цих заходів стали гр. ТХД17С, ТХД14, ТХД16С.

    Для студентів першокурсників (гр. ТХД17) був проведений позааудиторний захід «Посвята у професію». Основною метою якого було формування активного пізнавального інтересу до обраної професії. Студенти з зацікавленістю приймали участь у різних конкурсах: «Поварена книга», «Справжній хазяїн», «Десерт по-японські», «Фруктова казка», «Знавець кулінарії», «Накорми друга», «Вмілі руки» та інші. Вони гарно і швидко виконували різноманітні завдання, відповідали на питання, відгадували слова та відкрили для себе багато цікавого та нового. Від імені студентів 3 курсу Кочкина Дар’я привітала першокурсників, побажала успіхів в оволодінні майбутньої професією та надала декілька порад. Дівчата та хлопці виголосили клятву, скуштували «пуд солі», отримали емблеми з власним ім’ям та солодкі призи.

    У конкурсі «Кулінарна вікторина» взяли участь студенти групи ТХД15. Перемогу здобула команда «Млинчики» (Сердюк І., Оріщенко Д., Полякова А., Мельнічук В., Полтавська К., Троян Д. і капітан команди Щербакова С.).

    Переможцями професійного конкурсу «Я - технолог» стали студенти гр.ТХД14 Востріков Є., Дівенко Ю.І., Рибалко О., Хуртіна В., Волкова І. і капітан команди Кіцмен М.

    Для студентів другого курсу (гр. ТХД16) було проведено вікторину «Кулінарний ерудит». Кращими знавцями виявилась команда «Смак» (Волошина А., Паніна Н., Кочура О., Невілько Є., Григор’єва С., Сенінець А., Глущенко К., Гурін А., капітан команди Туленцова А. ).

     Студенти групи ТХД14 відвідали майстер-клас Погорєлової Л.М. з приготування різноманітних тістечок і тортів з застосуванням інноваційних технологій.

     Кращими у виставці стіннівок «Кулінарна подорож по країнам світу» було визнано:

1-е місце – Недбайло С. (гр.ТХД16)

                     Лазнік Г. (гр.ТХД14)

2-е місце – Туленцова А. (гр.ТХД16)

                      Паніна Н. (гр.ТХД16)

3-е місце – Попова Я., Назарко О. (гр.ТХД16)

                      Дрокіна М. (гр.ТХД16).

     Разом з виставкою стіннівок у фойє коледжу проходив ярмарок-продаж кондитерських виробів. На суд покупців свою продукцію представляли юні кондитери коледжу. Всі вироби були дуже смачні й виготовлені з високим професіоналізмом.

    Дякуємо всім учасникам святкового тижня й бажаємо успіхів у вдосконаленні професійної майстерності!!!

 

Переглядів: 321 | Додав: Admin