1
Головна » 2020 » Грудень » 11 » Тобі мій талант, рідний університете!
17:15
Тобі мій талант, рідний університете!

    На  загальноуніверситетському конкурсі «Тобі мій талант, рідний університете!», присвяченому 100-річчю Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, було запропоновано 12 номінацій. В коледжі серед студентської молоді пройшли відбірні тури з різних номінацій. Найкращі номери були представлені на такому важливому конкурсі. Залишилось дочекатися 18 грудня, коли журі зробить свої висновки.

    А для нас  прийшов час познайомити  коледжанську спільноту з  нашими талановитими учасниками різних номінацій.

    Отож, знайомтеся з учасниками номінацій «Декоративно-прикладне мистецтво. Обробка деревини. Ліплення з глини»: Білоіваненко Денис (КД19), Підай Дар‘я (ТХД17), Гавальова Катерина (ЕПД18), Николайчук Ернест (КД18).

    Переглянути роботи учасників можна на нашому YouTube-каналі.

    Творчо обдаровані студенти в умовах карантину та дистанційного навчання самостійно готували вдома матеріали для презентації на конкурсі. А наші не менш обдаровані майстри «комп‘ютерних справ» Хомюк Іван (КД18) і Лазурко Олександр (голова РСС і студент групи РАД19) всі надіслані матеріали власноруч перетворили на якісне відео для перегляду глядачів та компетентного журі. Відео ролик «Танго» підготував Скарга Дмитро (РАД18), сам учасник номінації «Хореографія».

    Дякуємо Лазурку Олександру, Хомку Івану й Скарзі Дмитру за відповідальне ставлення до важливих завдань.

Переглядів: 102 | Додав: Admin