Головна » 2018 » Квітень » 26 » «Трагедія Чорнобиля – жива рана України»
07:18
«Трагедія Чорнобиля – жива рана України»

На Чорнобиль журавлі летіли,
З вирію вертались навесні…

 

    Чорних дат в історії людства немало. Найстрашніше, що усіх спіткало, – це вибух на Чорнобильській АЕС.  Вже минуло 32 роки, але скільки б часу не пройшло, слово «Чорнобиль» полум’янітиме чорним вогнищем скорботи.

     Студенти коледжу вшанували пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи та подякували  ліквідаторам цієї страшної аварії.

    Для першокурсників був проведений захід,  підготовлений викладачами комісії фізико – математичних дисциплін. Учні отримали пізнавальну інформацію про страшну трагедію, яка увійшла в історію людства під назвою Чорнобильська катастрофа, найбільша техногенна аварія ХХ століття. Студенти підготували різні тематичні номери художньої самодіяльності. На заході був присутній  Чехута Сергій Миколайович, який розповів студентам факти зі своєї біографії, пов’язані з ліквідацією наслідків цієї трагедії.

   Чорнобиль - це незагоєна рана, не лише наша особиста, а й загальнолюдська, це страшний урок всьому людству. Аварія на ЧАЕС визнана світовим співтовариством як найбільша техногенна катастрофа в історії людства. ООН встановила 26 квітня Міжнародним днем пам`яті жертв радіаційних аварій і катастроф.

 

Переглядів: 190 | Додав: Admin