Головна » 2020 » Вересень » 17 » Тренінг «Випробуй себе у безпеці»
15:16
Тренінг «Випробуй себе у безпеці»

     16 вересня для здобувачів освіти за спеціальністю «Автомобільний транспорт» провідні фахівці регіонального сервісного центру - РСЦ ГСЦ МВС в Луганській області – головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю Чередниченко Маргарита, адміністратор територіального сервісного центру МВС №4444 м. Лисичанська Махуков Дмитро, адміністратор територіального сервісного центру МВС №4444 м. Лисичанська Кобзар Тетяна  провели тренінг «Випробуй себе у безпеці».

     Тема зустрічі з молоддю коледжу була присвячена проблемі керування транспортними засобами у нетверезому стані. Ця проблема актуальна у сьогоденні, тому є підтвердження в нашій гіркій статистиці. Людина за кермом у нетверезому стані може стати вбивцею невинних людей чи сама загинути. Після обговорення проблеми фахівці провели  практичну частину за допомогою окулярів Drunk Busters, які імітують стан алкогольного сп‘яніння. У незвичайних окулярах треба було пройти доріжку перешкод. Коли наші студенти випробували на собі дію окулярів, стало зрозумілим, що у стані алкогольного сп‘яніння людина втрачає реальне відчуття оточуючого світу і може наробити багато шкоди на дорозі.

     Другий етап зустрічі проходив у спеціалізованому мікроавтобусі, де здобувачам освіти нашого коледжу продемонстрували роботу мобільного сервісного центру МВС на колесах, який може працювати у віддалених районах області і надавати послуги населенню.

     Зустріч була дуже корисною. Наші студенти – це майбутні учасники дорожньо-транспортного руху, і виховувати їх треба вже сьогодні, щоб вони були освіченими і відповідальними, щоб цінували своє життя і життя інших людей і щоб ніколи не сідали за кермо у нетверезому стані.

     Наприкінці зустрічі фахівці  РСЦ ГСЦ МВС подарували коледжу незвичайні окуляри Drunk Busters.

Переглядів: 75 | Додав: Admin