Головна » 2018 » Листопад » 22 » Твій вибір - яскраві люди!
10:39
Твій вибір - яскраві люди!

    У дружній атмосфері  розважально-святкового вечора,  студентський гуртожиток РПК ЛНУ відсвяткував  Міжнародний День студента, який зібрав у актовій залі коледжу понад 150 студентів.

   Заступники директорів з виховної роботи  РПК та ІФМІТ  Вітовська І.А.  та Матієвський В.В., вихователь гуртожитку Трикоз Т.С. привітали студентів, мешканців гуртожитку, зі Святом -  Днем студента і побажали,  щоб студентські роки стали для всіх  захоплюючою історією, морем позитиву і нових знайомств, щоб кожен, мав можливість втілити в життя свої найцікавіші ідеї, щоб студентське життя  не було сірим, а було наповненим яскравими подіями та лишилося в пам'яті на довгі роки.

    Свято відбулося під гаслом : «ТВІЙ ВИБІР - ЯСКРАВЕ ЖИТТЯ !!!»

    Творчий проект, підготовлений вихователем гуртожитку Трикоз Т.С. , мешканцями гуртожитку  та ініціативною групою в складі  студентської молоді   групи ТХД 16,  був представлений хореографічною композицією «ТВІЙ ВИБІР-ЯСКРАВІ ЛЮДИ», після якої  студентам було запропоновано завжди робити  правильний вибір у своєму житті! Ідеєю вечора були сподівання, що саме наші студенти  оберуть шлях яскравих та успішних людей і намалюють свої сторінки життя найсоковитішими фарбами.

  З великою радістю пролунали подяки, були вручені нагороди та подарунки   активу ради студентського  самоврядування гуртожитку, за їх небайдужість,  активність, за безмежну допомогу у вирішенні питань студентського  життя. Також, завдяки профспілковим організаціям РПК ЛНУ та ІФМІТ ЛНУ,  були нагороджені студенти, які виявили себе активістами дозвільної  діяльності гуртожитку та спортсменами.

   Розважальні конкурси та жартівливі виступи, посмішки та  чудовий настрій  продовжили програму вечора, який закінчився частуванням студентської каші з багаття.

   Велику допомогу в організації та проведенні вечора висловлюємо звукооператору РПК, студенту групи КД 17,  Моргуну Данилу.

   Дякуємо всім, хто брав участь у підготовці та проведенні свята!

   Завжди робіть свій  правильний вибір та залишайтесь яскравими людьми!

   

 

Переглядів: 182 | Додав: Admin