Головна » 2019 » Квітень » 26 » Українські звичаї — це душа народу
09:45
Українські звичаї — це душа народу

    Великдень – "Великий день". Кажуть, що і сонце на дощах у той день не заходить, тому він такий великий. Все радіє і на небі, і на землі. Воскресіння Христове святкуємо в Світлу неділю Пасхи. Це одне з найдавніших і найсвітліших християнських свят. Цей день має багаті традиції і символи.

    Одна з таких традицій – це фарбування та прикрашання яєць. Наші давні предки поклонялися сонцю. В ньому вони бачили і відродження природи, і життя. В яйці теж таїться зародок нового життя, а за формою воно - нагадує сонце. Отож і стало яйце символом відродження весняного сонця. Його і почали розписувати магічними знаками. Так з'явилася писанка.

   Наслідуючи стародавні традиції українського народу та традиції, що прийшли з європейських країн, студенти групи ТПД17 та ТСД16 разом з куратором Боцман Н.В.  згідно плану коледжу підготували виставку до Великодня 2019року, яка була присвячена писанці.

     Були представлені чарівні і яскраві роботи студентів усіх груп коледжу.

     І що особливо було дивовижним – це те, що кожна писанка або крашенка, яку представили на виставці, без сумніву, є витвором справжнього мистецтва.

Ми бажаємо всім, щоб збувалися всі ваші найзаповітніші мрії, щоб всі благі  починання і прагнення були доведені до кінця, щастя вам, здоров'я і великої любові!

 

Свяченого яєчка, доброї паски
і сонця окрайчик - з Божої ласки!
У мирі та щасті, добрі та любові,
Святкуйте Великдень в родинному колі.

 

Переглядів: 99 | Додав: Admin