Головна » 2018 » Жовтень » 4 » Новини студентського гуртожитку РПК
06:05
Новини студентського гуртожитку РПК

     Понад 200 студентів  цього навчального року стали мешканцями нашого гуртожитку.

     Перші загальні збори ознайомили мешканців з правилами, положенням про студентський гуртожиток.

    Студентів привітали заступник директора з виховної роботи РПК – Вітовська І.А., завідувач гуртожитку – Обоянська В.С., вихователь гуртожитку – Трикоз Т.С., керівник штабу цивільного захисту – Голоденко В.М..

   По закінченню зборів було обрано членів ради студентського самоврядування, які на своєму першому засіданні розподілили між собою обов’язки, а вже сьогодні   працюють згідно плану роботи ради студентського самоврядування.

    Вихователь гуртожитку Трикоз Т.С. нагадала студентам, що студентська рада – це чудова школа для розвитку навиків ораторського мистецтва, вміння формувати і відстоювати свою думку, а також  безумовного  вдосконалення організаторських здібностей. Перше  засідання завершилося  привітанням новообраних членів  студентської ради і побажанням плідної праці!

 

 

ВЕЧІР ЗНАЙОМСТВ

      2 жовтня,  до актової зали коледжу були запрошені  мешканці студентського  гуртожитку та гості  вечора знайомств  - Вітовська І.А.,заступник директора з виховної роботи ВП РПК ЛНУ, Могильний Г.А .-  директор НН ІФМІТ,  Матієвський В.В. – заступник директора з соціально-гуманітарної роботи НН ІФМІТ , Максименко Л. В.- заступник директора з виховної роботи ПІПТ, Биченко В.С., майстер виробничого навчання ВП РЦПО , які привітали всіх присутніх  зі святом - Посвячення першокурсників у студенти . Цього року представники 4-ох навчальних закладів заповнили стіни нашого студентського будинку.

   Від імені  адміністрації, викладачів та студентів коледжу, ведучі вечора - Косухін Василь, Рибченко Валентин, та вихователь гуртожитку Трикоз Т.С. звернулися до мешканців гуртожитку, вітаючи всіх з цією важливою подією! Відтепер наші  першокурсники стали  частиною великої студентської родини, в якій їм  доведеться прожити декілька років.
Промайнув  вересень,  і першокурсники  зробили перший крок у самостійне життя. Гуртожиток - це спільний дім великої  «сім'ї студентів», у  якому всі студенти  проходять  школу життя.  

   Славна гвардія мешканців  нашого гуртожитку  поповнилася новими силами! За кожним  ім’ям,  тепер будуть їх справи.

    Студентський гуртожиток - улюблена і невичерпна тема жартів серед молоді, які щиро пролунали від представників учбових закладів. Приємними емоціями та гарним настроєм зарядили весь зал команди.  Пісні, танці, жартівливі виступи – все це допомогло вихованцям гуртожитку краще розкритися, проявити свою творчість і талант.

   Сподіваємось, що всі мешканці гуртожитку  стануть  одним цілим і доведуть, що студентське братерство  - єдина згуртована команда, яку ми бачили у фіналі свята на сцені.   Ведучі вечора щиро побажали  всім нових звершень і здійснення бажань,  вчитися своїй справі з честю та гідністю, пам’ятати, що найголовніше  в ці роки залишатися молодими, веселими і сповненими  надій на щасливе  майбутнє. Отже,  нехай воно таким і буде!

 

 

Переглядів: 141 | Додав: Admin