Головна » 2016 » Листопад » 29 » Веселі старти для мешканців студентського гуртожитку РПК
14:05
Веселі старти для мешканців студентського гуртожитку РПК

     29 листопада до Дня народження коледжу, для студентів гуртожитку,  відбулась спортивно-розважальна програма «Веселі старти», підготовлена цикловою комісією гуманітарних дисциплін та фізичного виховання (викладачі Варава В.В., Мирошниченко О.Е., Туленцов О.В.).

     Спортивна комісія студентської ради  гуртожитку та вихователь Трикоз Т.С. організували  4 команди для участі у спортивно- розважальному конкурсі.

     Програма   «Веселих стартів» була досить насиченою. Командам були запропоновані цікаві, іноді дуже непрості конкурси, такі, як «Біг на трьох ногах», «Наосліп», «Ерудит», «Дрес-код», «Спритники» . В проведених конкурсах , учасники команд   проявили свої спортивні навички. Усі етапи цього захоплюючого змагання проходили в напруженій боротьбі. Вболівальники та глядачі стежили за перебігом подій і дуже хвилювалися,  підтримуючи учасників.

     Спортивний запал і бажання домогтися перемоги для своєї команди захоплювали хлопців і дівчат . Усі старалися прийти до фінішу першими.

     У  залі панували сміх, шум і веселощі.  Всі були у захваті!  А щасливі від захоплення очі студентів – найкраща нагорода всім організаторам свята.

     Девіз команди-переможця "Веселих стартів" виявився пророчим і звучав так: «Ми швидкі, як блискавка, звикли перемагати  і  в цей раз спробуємо всіх вас переграти!»

      Журі підвело підсумки змагань і визначило команду, яка набрала більшу кількість балів. Організатори змагань і заступник директора, голова профспілкового комітету Ковнір Л. І., привітали учасників  з перемогою і побажали нових досягнень у спорті. Усі команди були нагороджені почесними грамотами, отримали подарунки , відмінний заряд бадьорості та море позитивних емоцій.

     Беручи участь у «Веселих стартах», студенти гуртожитку ще раз відчули себе єдиною родиною! Змагання стали справжнім святом спорту, здоров'я  та молодості!

 

Переглядів: 160 | Додав: Admin