Головна » 2017 » Жовтень » 23 » Відеолекторій для студентів «Попередження правопорушень серед неповнолітніх»
06:59
Відеолекторій для студентів «Попередження правопорушень серед неповнолітніх»

       11 жовтня в приміщенні актової зали був проведений відеолекторій для студентів 1 курсу на тему «Попередження правопорушень серед неповнолітніх». Лекцію підготувала та провела викладач основ правознавства Мещерякова Дар’я Ігорівна.
     Щороку в Україні неповнолітні скоюють приблизно 15 тисяч злочинів. Запобігання злочинності неповнолітніх - це особливе питання для держави. Тому в сучасних умовах роль державних органів, що займаються проблемами дітей та молоді, незмірно повинна зростати, оскільки тільки держава може визначити соціальний статус неповнолітніх в суспільстві, забезпечити особистості можливість для всебічного розвитку, підвищення її загальнокультурного та професійного рівнів.

      18 жовтня викладач основ правознавства Мещерякова Дар’я Ігорівна провела лекцію для студентів 2 курсу на тему «Сучасний злочин». Головне в сучасній злочинності – це не її кількісні виміри, а якісні перетворення, вираженням яких служать поява нових видів злочинів, зростання масштабів, що раніше рідко зустрічалися, зухвалість і жорстокість дій злочинців, проникнення злочинності в усі структури суспільства і держави, рівень її організованості та міжнародного «співробітництва». Викладач ознайомила учнів з особливостями кіберзлочинності, зокрема кібербулінгу, проблемами торгівлі людьми, збільшенням відповідальності за наругу над державними символами та ін.

 

Переглядів: 138 | Додав: Admin