Головна » 2018 » Травень » 18 » Виховний захід на тему: «Моя країна - Україна»
08:43
Виховний захід на тему: «Моя країна - Україна»

Є в центрі Європи чудова країна
Сягає корінням у сиві часи.
І це незалежна моя Україна!

Тут гори і ріки, степи і ліси.

 

     16 травня 2018 року викладачами Кармазіною З.І. та Боцман Н.В. у групах ТПД15, ТСД15, ТПД17 і ТД17 була проведена виховна година на тему «Моя країна – Україна».    Метою заходу було виховання поваги і глибокої любові до країни, почуття патріотизму; розширити знання студентів про Державні символи України; познайомиться з традиціями українського народу; сприяти формуванню активної життєвої позиції; спонукати студентів до активної участі в житті суспільства.

     Людина народжується на світ і разом із життям отримує у спадок, можливо, найбільше своє багатство – Батьківщину. Вона у нас одна, іншої ніколи не буде.
     Ми живемо в незалежній Україні і мусимо пишатися тим, що маємо свою державу, мову, землю, традиції і символи. Той є справжнім патріотом, хто своїми вчинками, поведінкою, працею і знаннями зміцнює її могутність.

     Щодня ми пізнаємо для себе свою країну: вивчаємо історію, знайомимося із звичаями, обрядами, милуємося мальовничими краєвидами України й усвідомлюємо, що вона в нас одна-єдина, як ненька.

     Саме від любові до матері розпочинається любов до Батьківщини. Україна – земля, яка з давніх часів славилася своїми родючими землями і добрими людьми. Світ знає багато талановитих українців: поет Тарас Шевченко, вчені Олександр Вернадський, Борис Патон, Микола Амосов та багато інших.

      Наша держава – одна з найбільших країн у Європі. Щасливі ми, що народилися і живемо в Україні. Тут жили наші прадіди, живуть батьки, тут корінь українського народу. І де б не були скрізь відчуваємо поклик рідної землі, хвилюємося аж до сліз, зачувши рідне слово, вслухаємось у чарівні мелодії пісень, вбираємо в себе ніжні звуки української мови. Україна – це наша історія. Бо поки ми пам’ятаємо історію свого народу, ми існуємо, як нація. Від розуміння і любові кожного з нас залежатиме, яким буде майбутнє України.

     Не треба більшого щастя аби лиш Україна розвивалася, зміцнювалася, а ми, її громадяни, робили все для того, щоб вона як найшвидше стала у ряд із передовими країнами світу.

     Сердечно бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Переглядів: 195 | Додав: Admin