Головна » 2018 » Лютий » 27 » Виховний захід на тему: «Звичаї і традиції українського народу»
07:36
Виховний захід на тему: «Звичаї і традиції українського народу»

     21 лютого 2018 року відбувся виховний захід у групах ТХД16 та ЕД16 на тему: «Звичаї і традиції українського народу». Метою заходу був розвиток інтересу молоді до культури, традицій і звичаїв українського народу, виховання любові до рідної мови, почуття патріотизму та бережливого ставлення до хліба.

    Кожен народ, кожна нація тримається на прадідівських традиціях, звичаях, символах, віруваннях. І тільки вивчаючи і знаючи ці традиції, ми зможемо передавати культурну спадщину свого народу, набуту віками, нащадкам.

    Надзвичайною красою, багатством і розмаїттям відзначаються традиції, звичаї, обряди та свята українського народу, становлення яких відбувалося протягом багатьох століть. Особлива увага була приділена відношенню українців до хлібу. У виступах, віршах, піснях студенти груп ТХД16 і ЕД16 розповідали про те, як хліб завжди цінувався нашим народом. Наші предки ніколи не залишали на столі крихти хліба. Коли падала хлібина, піднімали її й цілували за життя, що на ньому тримається.

   Творчий колектив групи ТХД16 (Тулєнцова А., Волошина А., Качура О., Мельничук Д., Паніна Н., Щербакова Д.) підготував нові українські народні танці, які є не тільки видом мистецтва, але і засобом висловлення думок і почуттів, відношення до важливих подій життя та й самим життям. Так розуміли танок наші предки.

     Студенти групи ЕД16 Сосницький В., Григор’єв В., Смалій К. з натхненням співали українські пісні, акомпануючи собі на гітарі.

   В умовах розбудови української державності зростає інтерес до проблеми відродження національної культури, залучення молоді до її духовних скарбів. Одним із завдань освіти в Україні є органічне поєднання її з національною історією та традиціями, збереження та збагачення культури українського народу. Національна культура зорієнтована на відтворення та розвиток матеріальних і духовних цінностей народу та передачу їх молоді. Вона є джерелом національної самосвідомості, світорозуміння, акумулює етичну своєрідність українського народу, формує національний характер. У ній виявляються особливості художньої творчості, традицій народу, неповторність мови.

 

Переглядів: 504 | Додав: Admin