Головна » 2019 » Червень » 26 » Захист дипломних проектів
09:29
Захист дипломних проектів

     Останні  два тижні червня 2019 року були найспекотними у житті випускників коледжу. Вони захищали дипломні проекти та складали комплексні екзамени за фахом. Дипломний проект молодшого спеціаліста є підсумковим і найважливішим етапом у підготовці висококваліфікованого фахівця. Виконання дипломного проекту та його публічний захист перед екзаменаційною комісією, надає студентам впевненості та можливостей реалізувати здобуті за чотири роки навчання вміння та навички, теоретичні та практичні знання відповідно до вимог стандартів вищої освіти.  Тематика робіт охоплювала широке коло питань Всі роботи виконані у повному обсязі, мають практичне застосування, що було відзначено керівниками дипломних проектів, рецензентами, головами державної комісії. Керівники проектів регулярно проводили консультації, допомагали студентам в роботі над проектами, у підготовці до захисту.

    Захист проходив в офіційній атмосфері за участю вимогливих та високопрофесійних комісій в присутності завідувачів відділень,  студентів. Під час захисту дипломних проектів студенти показали високі знання зі спеціальних дисциплін, гарні практичні навики.

   Екзаменаційні комісії відмітили, що більшість студентів підготували сучасні і актуальні теми дипломних проектів, які торкаються актуальних питань, підготували змістовні доповіді і презентації до них, виявили ґрунтовні теоретичні знання і практичні навички.

   Двісті дванадцять випускників виходять у доросле життя.

    Бажаємо  кожному знайти своє місце у  професійній діяльності, постійно підвищувати рівень знать, бути щасливими! В добру путь! Успіхів та майбутніх перемог!

 

Переглядів: 132 | Додав: Admin