Головна » 2018 » Лютий » 2 » Випускний вечір груп ТХД14 і ТХД16С
09:02
Випускний вечір груп ТХД14 і ТХД16С

   31 січня в нашому коледжі відбувся випускний вечір груп ТХД14 і ТХД16С. Випускники відділення хімічних та харчових технологій, які навчалися за спеціальністю «Виробництво харчової продукції», отримали довгоочікувані дипломи молодших спеціалістів. Вчора ще дівчатка та хлопчики, а сьогодні дорослі люди, перед якими відкривається нове життя.

  Яким залишиться в пам’яті випускників і викладачів вечір? Без сумніву, урочистим, зворушливим, неповторним…

   На свято до «винуватців торжества» прийшли представники адміністрації, куратори, батьки, друзі та творчий колектив ради студентського самоврядування.

    З напутніми слова і побажанням успіхів на порозі нового життя виступили заступники директора Ковнір Л.І., Прилєпська С.І. і  Вітовська І..А., завідувач відділення Ліннік Л.О. та куратори груп – перший куратор Лізньова А.С. та теперішній куратор Погорєлова Л.М.

        За успішне навчання, активну участь у громадському, спортивному, науковому житті, за виховання гідних громадян України грамотами і подяками за рішенням педагогічної ради коледжу були нагороджені найкращі випускники та їх батьки.

       Зі словами подяки до педагогічного колективу коледжу звернулася Дівенко О.І., представник батьківського комітету студентських груп.

         Особливо зворушливим був виступ випускників, які у відповідь подякували батькам за любов і віру в своїх дітей, директору коледжу Гореліку В.О. за мудре керівництво закладом і гідне виховання своїх студентів, викладачам за добрі знання та професійну підготовку і особливо кураторам – Лізньовій А.С. і Погорєловій Л.М., які з великим терпінням і любов’ю допомогли їм стати дорослими, пізнати закони морального життя і відкрили горизонти професійного становлення.

              Талановита молодь коледжу прийшла привітати випускників піснями, віршами і танцями.

         Випускний вечір груп ТХД14 і ТХД16С був наповнений музикою, світлом, добрими посмішками і сердечними почуттями.

         Хай вам щастить, наші перші ластівки 2018 року!

 

Переглядів: 416 | Додав: Admin