Головна » 2017 » Липень » 3 » Випускний вечір в РПК
15:34
Випускний вечір в РПК

     Випускний вечір... Кожному з нас знайомий  і зрозумілий емоційний стан цієї події в житті людини: переповнюючи серце хвилювання, сум, радість, щастя, захоплення ... Коктейль з суперечливих почуттів! І це так природно і правдиво, тому що закінчився знаменний етап  у житті людини, де були турботливий  директор Горелік В.О., мудрі педагоги-професіонали, будівельні та волонтерські  загони,  яскраві  свята та заходи, які розвивали особистісний розум, здібності та таланти студентів, прищеплювали загальнолюдські культурні цінності, і багато-багато іншого, про що все життя будуть згадувати  випускники Політеху. А що ж у майбутньому? Серйозна професійна підготовка студентів РПК, практичне формування трудових навичок, виховання дисциплінованості та відповідальності у період навчання в коледжі, а також здатність бути активним у соціальному просторі - це справжній скарб, з яким кожен студент виходить  з родини Політеха і який дає запас міцності та стійкості в подальшому самостійному житті.

     30 червня у Рубіжанському політехнічному коледжі відбувся випускний бал для випускників 2017 року, які успішно закінчили  навчання у вищому навчальному закладі за обраними спеціальностями  і стали володарями дипломів молодших спеціалістів. Електрики, механіки, автомеханіки, бухгалтера, економісти, товарознавці, спеціалісти з обслуговування комп'ютерів, будівельники, хіміки-технології з виготовлення виробів з пластмаси і смол -  разом 208 осіб.
     Випускний вечір  у  Рубіжанському політехнічному коледжі - завжди важлива подія в житті нашого міста і Луганської області, куди приходять не тільки випускники та їх викладачі, але і безліч гостей, друзів, батьків. 2017 рік – особливий рік, тому що для коледжу він ювілейний: 27 листопада найстаріший вищий навчальний заклад міста Рубіжного зустріне своє 90-річчя. Тому студенти - випускники відпустили в небо символічні кульки солідарності всіх випускників РХМТ і РПК  з найкращими побажаннями нашому коледжу і всім майбутнім студентам.  

     З привітаннями  до випускників і гостей  звернулися директор РПК Горелік В.О., представник Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат історичних наук Чумак М.М., куратори груп, завідувачі відділень та заступники директора. З поздоровленнями  на вечір прийшли представники молодшого покоління студентів, які підготували яскраві номери художній самодіяльності.

     Особливо почесно  і значимо пройшла  церемонія нагородження заслужених випускників   та вручення дипломів. Почесне право бути занесеними до Книги пошани отримали наступні студенти: Литвиненко С., Боцман Ю., Кошан М., Сомонов Я., Тищенко С..
     Атмосфера випускного вечора була вишукана і зворушлива. Особлива нота  прощання з коледжем звучала в вальсі випускників. Нарядні, легкі, красиві випускники,  які  одразу подорослішали у цей день,  мовою вальсу прощалися з  щасливим дитинством, яке їм подарував наш коледж.

 

Переглядів: 432 | Додав: Admin