Головна » 2018 » Лютий » 5 » Вітаємо учасників фінального етапу VІII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
07:27
Вітаємо учасників фінального етапу VІII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

    03 лютого 2018 року відбувся фінальний етап VІII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка.

     Студенти Рубіжанського політехнічного коледжу,  продемонструвавши високий рівень своєї творчості, гідно представили свій навчальний заклад на обласному  етапі.  Шаталін Владислав, студент групи РАД17, посівши І місце, а студентка Паніна Наталія, групи ТХД16, – ІІІ місце, були запрошені на фінальний етап VІII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка до м. Сєвєродонецьк. Переможців обласного етапу  будо  нагороджено  дипломами та цінними подарунками, на їх честь лунали особливі слова вітання ,  оригінальні художні номери.

      Недарма говорять, що успіх приходить до того, хто робить те, що любить. Але вимірюється успіх не тим, наскільки високо ви піднялися, а тим, наскільки розкрили і збагатили себе. Напевно, саме такі конкурси творчості і натхнення, дозволяють кожному із його учасників відшукати в собі  потаємні резерви і сили.  Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка дає можливість молодому поколінню ще раз звернутися до художнього спадку Кобзаря, отримати урок моральності та духовного зміцнення.

             Бажаємо  конкурсантам фінального  етапу  подальших успіхів у майстерному оволодінні художнім словом, а їхнім батькам і педагогам – терпіння, радості й задоволення від  досягнень своїх дітей та вихованців!

Переглядів: 284 | Додав: Admin