Головна » 2021 » Жовтень » 8 » «Воїни світла» України
17:25
«Воїни світла» України

     Рада студентського самоврядування коледжу отримала запрошення на участь у загальноміському заході «Воїни світла», який проводився  за підтримкою Громадської організації «Ветерани АТО м.Рубіжне» на стадіоні Рубіжанського індустріально-педагогічного коледжу.

     Метою заходу було виховання патріотизму, поваги до воїнів-захисників Батьківщини, гордості  за силу і мужність наших солдат і офіцерів, які самовіддано виконують свій  священний обов‘язок.

     Організатори підготували для запрошеної молоді нашого міста зустріч з представниками обласної і міської влади, воїнами діючої армії, різноманітні локації, які давали змогу познайомитися з життям солдат в польових умовах. Крім того,  служба МЧС міста Рубіжного продемонструвала найновіші укомплектовані за запитом сучасності автомобілі. Бажаючі могли до всього доторкнутися власноруч, навіть посидіти за кермом.

     У юнаків особливий інтерес викликала зброя, яку вони змогли роздивитися і розпитати  інструкторів про її технічні характеристики.

     Дівчатам не було скучно теж: побували за кермом пожежної машини, приміряли бронежилет, зазирнули у військову палатку тощо.

     Кульмінацією заходу була польова кухня, де кожний гість зміг скуштувати справжню солдатську кашу разом із чаєм.

Дякуємо організаторам такого корисного заходу!

Переглядів: 42 | Додав: Admin