Головна » 2016 » Жовтень » 4 » Волонтерський загін «Доброта» робить добрі справи
07:20
Волонтерський загін «Доброта» робить добрі справи

        Волонтерська робота – це почесна робота, яка прикрашала людину у всі часи життя на землі.  Вона допомагає не втратити людське обличчя, не стати черствим і бездушним. Чому? Тому що у суспільстві завжди є беззахисні категорії населення, які не можуть вижити без сторонньої допомоги добрих людей. Це люди похилого віку,  з обмеженими можливостями, тяжкохворі, переселенці, які втратили дім, ветерани ДСВ і праці,  діти з інтернатів, що залишились без батьків та інші категорії.

         Студенти і викладачі коледжу співпрацюють з  робітниками терцентру і Червоного Хреста, завжди відкликаються на прохання  про допомогу: активно збирають продукти харчування, одяг, іграшки для вихованців дитячих будинків і внутрішніх переселенців;  учбове приладдя, картоплю, овочі  - для Червоного Хреста.

         Цього року наші хлопці зі студентського волонтерського  загону «Доброта» перекопали 18 городів мешканців м.Рубіжного: ветеранів ДСВ і праці,  одиноких людей похилого віку, інвалідів.

Хлопці працюють безкорисно, намагаючись виконати доручену роботу якісно. Старі люди від душі  дякують наших викладачів за достойне виховання сучасної молоді.

         Червоний Хрест висловив щиру подяку волонтерам групи РАД15 - Демчуку  Д., Цимбалу  О., Ковальчуку  І., Бондаренку Б., Прокопенку Д., Моїсеєнку С.  - за якісну і добру допомогу при  виконанні ремонтних робіт у приміщеннях організації.

         Терцентр похвалив  хлопців групи МД14А -  Сиротенка В. Чувакова В., Реуку М., Попова Д., Леня О., Кошелева , Полтавського К., Скрипника Б., Данилика О., Петряшова Ю.– за допомогу  стареньким бабусям перекопати городи і прибрати жовте листя у дворах, яким так щедро обдаровує  нас золота осінь.  

         Виховання  людяності в молодих громадянах держави – це головна мета морального виховання педагогів коледжу.

Переглядів: 175 | Додав: Admin