Головна » 2018 » Листопад » 30 » Всесвітній День боротьби зі СНІДом
10:15
Всесвітній День боротьби зі СНІДом

     1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику. 
     Всесвітній день боротьби зі СНІДом почали відзначати з 1988 році. Тоді міністри охорони здоров'я всіх країн закликали до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією про ВІЛ/СНІД. З того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щороку. За інформацією ООН, за минулих п'ять років виявлені випадки зараження ВІЛ зменшилось на 20%. Натомість, в Україні цей показник досі високий. Щодня в Україні реєструється 48.5 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією.
     «Хто попереджений – той захищений» - під таким гаслом до 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, пройшли заходи в коледжі. На відкритій виховній годині «Зупинимо СНІД разом!», яка відбулась  28 листопада, студенти І курсу розширили свої знання про небезпеку епідемії ВІЛ\СНІДу. Організували та провели захід викладачі Прийма В.В. та Демченко Н.Л.
     У фойє  було оформлено виставку плакатів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.
 

 

Переглядів: 115 | Додав: Admin