Головна » 2017 » Грудень » 1 » З днем ​​народження, КОЛЕДЖЕ!
11:19
З днем ​​народження, КОЛЕДЖЕ!

Что такое 90 ? Это много или мало?

Что такое 90? Почти век? Или вечности миг?

Завершенье пути? Или новой дороги начало?

Не понять, не узнать и не вычитать это из книг.

Что такое 90? Это годы труда и свершений.

Это радость побед, это горечь потерь и утрат.

Это смена событий, времён, череда поколений.
Это память, история, жизни особый уклад.

     27 листопада 2017 року хол і актовий зал головного корпусу коледжу змінилися неймовірно. Ми чекали на гостей. Як і до будь-якого дня народження ретельно готувалися: прибирали, наряджали, готували концертні номери, переставляли меблі, міркували, як розмістити гостей. Адже гості у нас були особливі – наші викладачі, які починали працювати ще в Рубіжанському хіміко-механічному технікумі в 60-70-ті роки, пропрацювали тут 50, 40, 30 років. Були й молоді, ті, для кого коледж став етапом життя (сподіваємося, щасливим етапом). Звичайно, ми чекали на наших випускників. А ще прийшли до нас колеги: представники Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Луганської області, і наші партнери: керівництво ТОВ НВП «Зоря», Рубіжанського картонно-тарного комбінату.

    Отже, господарі готові, гості зібралися – час починати. Чого чекають іменинники? Звичайно ж, поздоровлень! І подарунків! Були і привітання, були і подарунки. Вітали гості, викладачі-ветерани, випускники, трохи офіційності – привітання особисто від народного депутата України Віталія Курило, від народного депутата Юлія Іоффе, яке зачитала його помічник-консультант Світлана Черненко, від мера міста Сергія Хортіва. Чого зичили? Довголіття, процвітання, залишатися в когорті кращих навчальних закладів області, творчих викладачів і вдячних студентів.

    А ми згадували: згадували історію становлення міста та коледжу, тому що їхні долі пов'язані нерозривно, згадували тих, хто в різні роки викладав і вчився в коледжі – відеоряд архівних фотографій нікого не залишив байдужим. Пишалися сьогоденням: викладачами, чиї заслуги було відзначено подяками Міністерства освіти і науки України, Почесними грамотами Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації, Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Луганської області, талановитими студентами, які виступали на сцені. І вірили в майбутнє, у те, що відсвяткуємо 100-річчя коледжу, у те, що зможемо втриматися на гребені хвилі в бурхливому океані реформ. А там, диви, й до 150-річчя доживемо.

    А який же день народження без торта зі свічками? І апофеозом свята став «виїзд» великого святкового торта, шматочок якого дістався всім бажаючим, тому що після  урочистостей хотілося просто поспілкуватися один з одним за чашкою чаю. Довго ще ніхто не хотів розходитися; за вікном по-зимовому холодний вечір листопада, а в холі коледжу тепло і затишно в колі друзів. А завтра знову заняття, дзвінки, іспити. Коледж вступає у свій 91 рік.

З днем ​​народження, КОЛЕДЖЕ!

 

Переглядів: 324 | Додав: Admin