Головна » 2016 » Жовтень » 27 » З нагоди 160-річчя від дня народження І.Я. Франка
07:54
З нагоди 160-річчя від дня народження І.Я. Франка

    У 2016 році Україна і світова спільнота відзначає 160 – річчя від  дня народження Івана Франка.  26 жовтня у коледжі, на виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 120-р «Про затвердження плану з підготовки та проведення заходів, присвячених ушануванню пам’яті Івана Франка», відбувся  Конкурс знавців життєвого і творчого шляху видатного митця. Рядки І. Франка «Ми мусимо навчитися чути себе українцями» стали провідним мотивом  заходу.  Викладачі  Григор’єва Н.В та Гурин Н.А. підготували цікаву конкурсну програму. Учасники заходу, студенти 1 курсу економічного відділення, декламували вірші поета, показали свої знання біографії та творчості  Великого  Каменяра, демонстрували ерудицію та вміння працювати в команді. Найактивнішими учасниками конкурсу стали Лісна Анастасія(гр.. ЕПД16), Сухорутченко Анна (гр.. БД16), Завада Поліна (гр.. ТД16). Переможцем конкурсу стала команда  студентів групи ЕПД 16

    Цього ж дня, викладач Бєлякова Я.В. провела відкрите заняття з української літератури за темою: «Іван  Франко. Поетична   збірка  «Зів’яле  листя». Любовна  тема  у  творчості  поета, автобіографічність поезій». Студенти групи КД16 разом з викладачем полинули у чудовий світ інтимної лірики І. Франка, познайомилися з особистим життям поета, виразно читали та аналізували глибокі й душевні поезії митця , на занятті лунали пісні на слова поета, розповідь супроводжувала мультимедійна презентація.

    В історії кожного народу є імена, які крізь роки і століття світять людству своїм вічним невгасаючим світлом, а їх слово, мов золоте жито, колоситься на безмежнім полі української історії та культури. Таким є  Іван Франко.

Переглядів: 240 | Додав: Admin