Головна » 2017 » Червень » 14 » Захист дипломних проектів студентами-механіками
13:34
Захист дипломних проектів студентами-механіками

     Настала особливо відповідальна та напружена пора для студентів випускних курсів у коледжі.

    Виконання та захист дипломного проекту є заключним етапом навчання студентів за програмою підготовки «Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної та нафтогазопереробної промисловості», що визначає їх вміння практично застосовувати одержані знання у вирішенні професійних завдань, які передбачені для первинної посади молодшого спеціаліста – техніка з експлуатації та ремонту устаткування відповідно до вимог стандарту освіти.

    З 6 по 9 червня 2017 р. тридцять вісім студентів спеціальності «Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної та нафтогазопереробної промисловості» презентували свої роботи. В аудиторії панувала по-діловому спокійна, виважена атмосфера. Студенти демонстрували набуті професійні компетентності та творчий потенціал.

    Комісія відзначила достатній рівень теоретичних знань студентів, їх уміння самостійно мислити, адаптуватися до умов виробництва, відзначила ґрунтовну підготовку, змістовність виконаних дипломних проектів, блискучий захист робіт студентами Євгеном Бербенцем, Євгеном Павликом, Максимом Сирицею, Владом Ганзюком, Іллею Закопайлом, Віктором Федорченком, Артуром Несмашним, Павлом Парфьоновим..

    Циклова комісія загальнотехнічних та спецмеханічних дисциплін вітає студентів груп МД13А, МД13Б з успішним завершенням навчання і бажає успіхів і наснаги у подальшій професійній діяльності!

 

Переглядів: 202 | Додав: Admin