Головна » 2017 » Червень » 16 » Захист дипломних проектів студентами спеціальності "Будівництво та експлуатація будівель і споруд"
11:32
Захист дипломних проектів студентами спеціальності "Будівництво та експлуатація будівель і споруд"

      Відповідно до навчального плану і Положення про порядок створення та організацію роботи екзаменаційної комісії у ВП «Рубіжанський політехнічний коледж імені О.Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 06.06.2017 – 07.06.2017 р. і 12.06.2017 р. було проведено випускну  атестацію  в групах БСД13, БСД15С спеціальності 5.06010101 «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» у формі захисту дипломного проекту.

     Випускна атестація здійснюється на підставі оцінки рівня загально-професійних і спеціалізовано-професійних компетентностей випускників, передбачених відповідним рівнем національної рамки кваліфікацій і освітньо-професійними програмами підготовки фахівців за спеціальністю.

    Для проведення державної випускної атестації була створена Державна екзаменаційна комісія у складі:

Голова комісії :

Стеценко М.Ю. – головний інженер ТОВ «РБК«ОРГМІН» м.Рубіжне

Члени комісії:

Болотін О.В. – викладач спецдисциплін вищої категорій,

Носова Н.М. -  викладач спецдисциплін І категорії,

Шаповалова Т.В. -  викладач спецдисциплін ІІ категорії.

     Комісія розглянула і заслухала захист дипломних проектів 22 студентів очної форми навчання. Захист дипломних  проектів студентів базового рівня освіти показав, що проекти відповідають технічним завданням, а зміст і оформлення графічної і текстової частини - вимогам ДСТУ. Тематика дипломних проектів відповідає профілю базової підготовки за фахом і сучасному стану науки і техніки.

     При проектуванні розроблялися об'ємно-планувальні та конструктивні рішення житлових і промислових будівель. У дипломних проектах застосовувалися як місцеві будівельні матеріали, так і сучасні прогресивні матеріали та вироби. Проводився розрахунок і проектування різних будівельних конструкцій із залізобетону на основі діючих методик розрахунку. В організаційно-технологічному розділі розроблялися технологічні карти на різні будівельні роботи, проектувався календарний план, розроблявся будівельний генеральний план на виконання надземного циклу будівельних робіт.

     Комісією визначено п’ять  кращих студента, які показали високий рівень підготовки:

  • Усанов О.В., тема дипломного проекту «Фабрика з виготовлення швидко монтованих будинків» ;
  • Жигановський С. В.,  тема дипломного проекту «Експериментальний цех » 
  • Бабич В. Ю., тема дипломного проекту «Цех по виробництву виробів з полегшеного бетону»;
  • Литвиненко С.О., тема дипломного проекту «Міні-завод  з виготовлення металевих конструкцій»;
  • Лазуренко А. П., тема дипломного проекту «Збиральний цех станкобудівельного заводу» 

     Студенти груп БСД13 і БСД15С за спеціальністю 5.06010101 «Будівництво та експлуатація будівель і споруд»  успішно пройшли державну випускну атестацію, захистивши дипломні проекти, згідно з виданими завданням на дипломне проектування.

     Циклова комісія будівельних дисциплін вітає студентів груп БСД13 і БСД15С з успішним завершенням навчання і бажає успіхів і наснаги у подальшій професійній діяльності!

Переглядів: 184 | Додав: Admin