Головна » 2017 » Червень » 16 » Захист дипломних проектів зі спеціальності «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд»
11:39
Захист дипломних проектів зі спеціальності «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд»

    До захисту дипломних проектів зі спеціальності ­ 5.05070104 «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд», який відбувся з 12 по 15 червня було допущено 35 студентів (групи ЕД13А, ЕД13Б).

    Для проведення державної атестації студентів з метою встановлення фактичної відповідності кваліфікаційної підготовки вимогам кваліфікаційних характеристик і присвоєнню кваліфікації техніка-електрика в Рубіжанському політехнічному коледжі було створено кваліфікаційну комісію по слуханню захисту дипломних проектів за спеціальністю.

    Голова комісії Юр’єв Руслан Олександрович - заступник генерального директора з енергетики ТОВ  «Рубіжанський трубний завод».

     У процесі захисту дипломних проектів студенти переконливо, логічно, наочно викладали основні результати своєї роботи, відповідали на питання членів кваліфікаційної комісії, показали високий рівень професійних знань і навичок, що надбали під час навчання у коледжі.

     Особливо голова кваліфікаційної комісії виділив захист студентів Цимбалюка Павла, Башуна Ігоря, Григорова Миколи, Листопада Романа, Телишева Аркадія (група ЕД13А), Запорожець Антона, Маслова Олександра, Рудник Володимира, Таранухи Юрія, Черепівського Олександра (група ЕД13Б).

    Кваліфікаційна комісія констатувала, що праця викладацького колективу заслуговує доброї оцінки, а студенти-випускники одержання кваліфікації молодшого спеціаліста за фахом.

Бажаємо випускникам самореалізації, успішних злетів та щастя в особистому житті.

 

Переглядів: 196 | Додав: Admin