Головна » 2017 » Грудень » 18 » Захист курсових робіт
11:51
Захист курсових робіт

    З 11.12.2017 року по 14.12.2017 року в цикловій комісії економічних дисциплін проходили захисти курсових робіт студентами випускних груп спеціальностей «Товарознавство та комерційна діяльність» (група ТД15) і «Бухгалтерський облік» (група БД15). Захисти курсових робіт відбулись відповідно до своєчасно розроблено головою ЦК Святошенко О.О. і узгодженого заступником директора з НР Прилєпською С.І. графіку.

    До складу комісії для прийому курсових робіт з дисципліни «Товарознавство» (спеціальність «Товарознавство та комерційна діяльність») увійшли: Горелік В.О. – директор коледжу, голова комісії і члени комісіі – Цибуля Г.В., заступник головного бухгалтера коледжу та Святошенко О.О., голова ЦК економічних дисциплін, викладач і керівник курсової роботи.

    Комісія відмітила, що завдяки наполегливій і відповідальній праці керівника курсової роботи  Святошенко О.О. та дисциплінованості і працелюбності студентів групи ТД15, успішність захисту склала 100%, а якість захисту – 80%. Теми курсових робіт мають актуальний характер, об’єктами дослідження товарознавчої характеристики були обрані продовольчі товари різних груп, які реалізуються в торгівельній мережі міста Рубіжного та регіону, а тому курсові роботи мають і науковий характер.

    Комісія відмітила чіткі, обґрунтовані і логічнопослідовні доповіді захисту курсових робіт студентів Несенюк Анжеліки, Удовики Вікторії, Савченко Ангеліни, Гринько Ольги, Лазнік Лідії, Кобзєвої Юлії. Кожна доповідь супроводжувалась комп’ютерною презентацією.

   До складу комісії для прийому курсових робіт з дисципліни «Контроль і ревізія» (спеціальність «Бухгалтерський облік») увійшли Святошенко О.О. – голова ЦК економічних дисциплін, викладач, голова комісії і члени комісіі – Цибуля Г.В., заступник головного бухгалтера коледжу та Харченко А.О., викладач і керівник курсової роботи. Успішність захисту в групі БД15 склала також 100%, а якість захисту – 67%.

   Комісія оцінила на відмінно захисти курсових робіт студентів Мірошніченко Любові, Бут Аліни, Огаріновой Крістіни, Обломій Карини, Курпан Оксани.

 

Переглядів: 259 | Додав: Admin